Abarth to marka niszowa. Wprawdzie nazwę firmy zna każdy miłośnik motoryzacji, ale kto wie gdzie w Polsce znajduje się salon tej marki?

Euromobil jest jednym z nielicznych przedstawicieli marki w Polsce i poczuwa się do uczestnictwa w życiu firmy. Dotyczy to również przybliżaniu jej fanom w naszym kraju. Jest to o tyle ważne, że na oficjalnych stronach Abartha na Facebooku, Instagramie i TikToku pojawi się „Abarth Performance Creators”. To internetowe narzędzie pozwalające fanom wyrazić swoje preferencje odnośnie nowego koloru nadwozia przyszłych modeli Abartha.

Dwa kolory, jeden zwycięzca

O zwycięski tytuł walczą dwa nowe, ekskluzywne, pastelowe kolory nadwozia. Wyróżniające się stylem „urban race” zostały opracowane przez ekspertów z Centrum Stylu Abartha. Mają towarzyszyć ewolucji marki opartej na jej wartościach, do których należą wielkomiejski styl i zrównoważone osiągi.

Oba kolory oddają energię, osiągi i charakter marki oraz Abarthistów, którzy będą musieli wybrać jeden z dwóch wyjątkowych odcieni: Żółty Acid lub Niebieski Poison.

Pierwszy kolor to Żółty Acid,

zainspirowany adrenaliną, jaką wywołuje sportowa jazda Abarthem, ale także tradycyjnym skojarzeniem z kreatywną energią, która ożywia i oświetla przyszłość. Projektanci chcieli stworzyć czyste i „nieobojętne” malowanie nadwozia. Takie, które od razu oddawałoby jego niepokorny charakter, a jednocześnie sprawiało, że ten mały, sportowy samochód wyróżniałby się w mieście. Efekt końcowy wygląda jak błysk pioruna, co z pewnością nie pozostanie niezauważone w aglomeracjach, w których dominują samochody o neutralnych kolorach.

Drugi to kolor Niebieski Poison,

będący wyraźnym hołdem dla rajdowych samochodów z logo Skorpiona (na myśl przychodzi legendarny model 131 Rally). Kolor nadwozia Niebieski Poison wprowadza markę w przyszłość mobilności, przy jednoczesnym pełnym poszanowaniu jej wartości i stylu. To właśnie ten nowy odcień nasyconego błękitu przeniesie sportową jazdę Abarthem do codziennego życia. Fani marki będą zafascynowani kolorem, który łączy przeszłość z przyszłością.

To dwa ekskluzywne kolory, oba intensywne i o silnym charakterze: który z nich znajdzie więcej zwolenników wśród społeczności?

Obecnie społeczność „The Scorpionship”, do której można bezpłatnie dołączyć pod adresem abarth.com/scorpionship, liczy ponad 160 000 członków, wśród których są zarówno fani, jak i właściciele samochodów Abarth.

Zapraszamy do społeczności Abartha i do salonu Euromobil, aby poznać te unikalne motryzacyjne ciasteczka

Poprzedni wpis Następny wpis