Wybierz markę

Suzuki Swift X-ITE
Suzuki Swift X-ITE

Suzuki nie może zdecydować się na większe zmiany w swoim małym Swifcie. Podejmuje więc próby, aby stworzyć coś wyjątkowego.

Aby skusić klientów, którzy szukają nieco bardziej wyróżniającego się samochodu, Japończycy postanowili stworzyć linię X-ITE modelu Swift. Pakiet stylizacyjny obejmuje zarówno modyfikacje nadwozia, jak i wnętrza samochodu. Suzuki milczy na temat zmian w mechanice auta.

Przede wszystkim Swift zyskał bardziej aerodynamiczny wygląd. Czerwone pasy na bokach auta przywodzą na myśl Abarthy – podobnie jak nadmuchane nadkola i nieco inaczej wyprofilowane zderzaki. Swift X-ITE wyposażono także w dachowy spojler. Samochód osadzono na siedemnastocalowych aluminiowych felgach, na które założono opony o rozmiarze 205/40 R17. Wzór felg ma kontrastować z logo X-ITE.

Suzuki Swift X-ITE
Suzuki Swift X-ITE

W środku postawiono oczywiście na sporo aluminium, z którego wykonano pedały, dodatki na drążku zmiany biegów oraz wstawki na drzwiach. Tapicerka jest czarna. Suzuki nie podało ceny Swifta w wersji X-ITE, być może dlatego, że to pakiet akcesoriów, które można nabyć także pojedynczo. Dla przykładu: komplet felg z wyczynowymi oponami to wydatek 620 euro. Na razie Suzuki wprowadza dodatki X-ITE tylko na rynku niemieckim, ale wkrótce mają być one dostępne w innych europejskich krajach.

Poprzedni wpis Następny wpis

    Szukasz auta dla siebie?
    Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!