Ford Mustang Shelby GT500

Ford Mustang to bez wątpienia ikona motoryzacji. Już podstawowa wersja robi wrażenie, a co dopiero krzykliwa i wulgarna odmiana Shelby GT500 z charakterystycznymi pasami biegnącymi przez całe nadwozie. Jak wynika z zabawnej reklamy z 2006 roku, takiego Mustanga warto ściągnąć do Europy i podróżować po nielimitowanych niemieckich autostradach.

Sportowy duch w Mitsubishi – tajemnica rozwiązana [wideo]

Co ciekawe, Ford bezpośrednio atakuje tu Porsche Carrerę GT, która na klipie zjeżdża na prawy pas, ustępując miejsca muskularnemu Fordowi. Są to dwa zupełnie inne samochody, jednak twórcy klipu zdecydowali się właśnie na takie połączenie. Ford Shelby GT500 w specyfikacji na rok 2007 miał pod maską 5,4-litrowy silnik V8 generujący 500 KM i 650 Nm momentu obrotowego.

[youtube]http://youtube.com/v/3ObUXS4KD7s[/youtube]

3 thoughts on “Ford Mustang też lubi niemieckie autostrady [reklama]

  1. Nie rozumiem tych artykułów o mustangu na stronie PGD skoro w salonach forda nie ma realnej możliwości zamówienia nawet części do nich bo “główny magazyn jest w Niemczech i można zamówić ale czas oczekiwania nie znany bo trzeba czekać aż będzie coś ściągane do głównego magazynu z USA”

    1. Łukasz, dlaczego uczepiłeś sie tego Mustanga? Forda GT90 Concept też nie ma, ale fajnie sie o nim czyta. Ja tam lubię wiedzieć więcej 🙂

Comments are closed.

Poprzedni wpis Następny wpis