Wybierz markę

Nissan Qashqai to jeden z najpopularniejszych SUV-ów w Europie. Model ten był właściwie prekursorem tej kategorii na naszym rynku. Zanim wszyscy producenci zdążyli pokazać swoje mocne propozycje, Japończycy już zdobywali serca kierowców. Teraz przyszedł czas na lifting obecnej generacji tego modelu.

Odświeżenie wyglądu Qashqaiowi nie było szczególnie potrzebne – ten model nadal wyglądał świeżo i nowocześnie. Producent uznał jednak, że jeśli coś już jest dobre, to zawsze może być jeszcze lepsze. Nie trzeba się jednak obawiać. W tym przypadku nie sprawdziło się powiedzenie „lepsze jest wrogiem dobrego”. Qashqai wygląda teraz jeszcze lepiej, niż kiedykolwiek dotychczas.

Nowa twarz tego modelu jest zadziorna i nowoczesna. Nie jest jednocześnie ociężała, o co nietrudno w przypadku SUV-ów. Qashqai zachował dynamiczny wygląd.

The new Nissan Qashqai
Nissan Qashqai

Jeszcze ważniejsze, niż nowy wygląd, jest wyposażenie, które teraz zagości w SUV-ie Nissana. Debiutuje tu np. wysokiej jakości skóra nappa. Tapicerka będzie więc na poziomie premium. Fotele z tą skórą będą oferowane w najwyższej specyfikacji Tekna+.

The new Nissan Qashqai
Nissan Qashqai

Odświeżono także audio w Qashqaiu – teraz na pokładzie można dostać nowy, ulepszony system Bose. Systemy tej firmy należą do światowej czołówki – ta marka stanowi gwarancję dobrego nagłośnienia kabiny samochodu.

Nissan podkreśla także, że w Qashqaiu zaszły również zmiany, których nie widać na pierwszy rzut oka. To między innymi poprawa układu jezdnego i kierowniczego. Teraz SUV Nissana będzie prowadził się jeszcze lepiej. Do tego kabina została wyciszona skuteczniej niż dotychczas.

The new Nissan Qashqai
Nissan Qashqai

Co ciekawe, Nissan proponuje na pokładzie swojego auta zupełnie nowe rozwiązanie o nazwie ProPILOT. Będzie to system oferowany również na rynku europejskim. Będzie on sterował samochodem w obrębie jednego pasa ruchu. System elektroniczny może regulować prędkość i utrzymywać auto między liniami. To w mocny sposób automatyzuje jazdę. W połączeniu z wysoką jakością wykonania i poprawionym wyciszeniem, można spodziewać się, że Qashqai będzie teraz jednym z najbardziej komfortowych SUV-ów w swoim przedziale cenowym.

The new Nissan Qashqai
Nissan Qashqai

Umów się na jazdę próbną Nissanem Qashqaiem!

Nowy Nissan Qashqai – galeria zdjęć

Poprzedni wpis Następny wpis

    Szukasz auta dla siebie?
    Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!