Wybierz markę

Hyundai Genesis Coupe

Hyundai intensywnie promuje odświeżony model Genesis Coupé. W jednej z ostatnich reklam emitowanych w USA koreański producent wykorzystał motyw znany z kursów pierwszej pomocy.

Oglądając poniższy klip, zapewne oczekujecie z niecierpliwością na słowo klucz, które pomoże osiągnąć sukces w biznesie. Okazuje się, że może ono nie paść, ponieważ biznesmen siedzący na fotelu pasażera w Hyundaiu Genesis Coupé dosłownie zamiera.

Hyundai i40 1,7 CRDi High Comfort – jedyne takie kombi [test]

Kierowca nie traci jednak zimnej krwi i za pomocą pasów bezpieczeństwa, nagłego przyspieszania i gwałtownego hamowania wykonuje masaż serca i przywraca funkcje życiowe pasażera. Oczywiście jest to jedynie reklama, więc w podobnej sytuacji zagrożenia życia radzimy się zatrzymać i przeprowadzić resuscytację krążeniowo-oddechową w tradycyjny sposób.

[youtube]http://youtube.com/v/DU5KOszaIPQ[/youtube]

Nowy Genesis Coupé nie pojawił się jeszcze w polskich salonach, ale nastąpi to już niedługo. Klienci będą mieli do wyboru następujące jednostki napędowe:

  • 3,8-litrowe V6 – 350 KM i 400 Nm momentu obrotowego; przyśpieszenie – 0-100 km/h w 5,9 s; zużycie paliwa – 10,4 l/100 km;
  • 2,0-litrowe R4 – 275 KM i 372 Nm momentu obrotowego; przyśpieszenie – 0-100 km/h w 7,2 s; zużycie paliwa – 9,1 l/100 km.
Poprzedni wpis Następny wpis

    Szukasz auta dla siebie?
    Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!