Wybierz markę

Niedawno w polskich salonach zadebiutował nowy Nissan Micra. Auto znacznie urosło i wydostało się w obszaru pomiędzy segmentem A i B. Ile kosztuje i w co jest wyposażony? Jakie ciekawe opcje można zamówić do nowej Micry?

4-metrowe nadwozie mieszczące pięciu pasażerów i bagażnik o pojemności 300 litrów, ładnie wykonane wnętrze, a to wszystko oprawione sportowymi liniami, które można jeszcze bardziej podkreślić poprzez indywidualne oklejenie.  Takie auto kosztuje od 45 990 zł. Co w tej cenie otrzyma klient?

Nissan MICRA - Avignon

Nissan podzielił nową Micrę na pięć standardów wyposażenia: Visia, Visia+, Acenta, N-Connecta oraz Tekna. Podstawowa wersja Visia nie ma jednak klimatyzacji, zatem w praktyce większość klientów zacznie rozważania cenowe od specyfikacji Visia+ za 50 490 zł.

Standard Visia+ obejmuje nie tylko klimatyzację manualną, ale także elektrycznie regulowane lusterka i przednie szyby, centralny zamek, radioodtwarzacz z systemem bluetoooth i dwoma głośnikami. W zakresie bezpieczeństwa nowa Micra jest samochodem dobrze wyposażonym. Oprócz sześciu poduszek powietrznych na pokładzie znajdują się trzy mocowania fotelików typu ISOFIX, a także system wspomagający ruszanie pod górę.

Nissan MICRA - Avignon

Dobrze wyposażonym autem jest odmiana Acenta kosztująca od 52 490 zł, na której liście znajdziecie 5-calowy komputer pokładowy z ekranem TFT, tempomat, system audio z 7-calowym ekranem dotykowym i czterema głośnikami. Ponadto, za 499 zł można otrzymać klimatyzację automatyczną zamiast manualnej, a za 2200 zł system nagłośnienia firmy Bose.

Standard N-Connecta pozwala zamówić do auta pakiet technologii, który składa się z systemu kamer 360 stopni, systemu ostrzegania o obiektach w martwym polu oraz nagłośnienie Bose. Kosztuje to 3900 zł. Jeżeli wystarczy wam jedynie kamera cofania to za 499 zł możecie ją dokupić wraz z kluczykiem inteligentnym. Jedną z ciekawszych opcji są także kosztujące 2000 zł reflektory diodowe.

All New Nissan Micra

Nowy Nissan Micra może być oklejony specjalnymi folami poprawiającymi wygląd i tak ładnego nadwozia. Tego typu zestawy kosztują od 4800 zł. Pakiet stylistyczny wyceniony na 1600 zł to zestaw nakładek zderzaków i listew bocznych oraz specjalnych obudów lusterek. Pakiet Plus zawiera poza tym także aluminiowe obręcze kół i kosztuje 2200 zł. Auto jest oferowane w jednym z dziesięciu kolorów nadwozia i z trzema wzorami aluminiowych kół do wyboru.

Personalizacja obejmuje także wnętrze, które może być dynamicznie niebieskie, energicznie pomarańczowe lub elegancko czerwone. Dwie pierwsze tonacje kosztują 1250 zł i obejmują tapicerkę w odpowiednim kolorze, a także nakładki na deskę rozdzielczą. Pakiet Premium z czerwoną kolorystką kosztuje 3900 zł, ale zawiera m. in. skórzaną tapicerkę.

Micra Gen5

Nowy Nissan Micra jest oferowany w trzech wersjach silnikowych. Podstawę stanowi benzynowy motor 1.0 o mocy 73 KM, natomiast mniejszy, turbodoładowany silnik 0.9 generuje 95 KM. Nie jest jednak najbardziej dynamiczny. Lepsze przyspieszenie do 100 km/h (11,9 s) oraz wyższą prędkość maksymalną (179 km/h) oferuje diesel 1.5 generujący 90 KM.

Oto ceny podstawowe poszczególnych wersji nowego Nissana Micry:

  • Benzynowy 1.o (73 KM) – od 45 990 zł (Visia)
  • Benzynowy 0.9 (95 KM) – od 52 490 zł (Visia+)
  • Diesel 1.5 (90 KM) – od 54 990 zł (Visia)

Umów się na jazdę testową nowym Nissanem Micrą!

 

Poprzedni wpis Następny wpis

    Szukasz auta dla siebie?
    Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!