Nissan 370Z to samochód sportowy, który zadebiutował pod koniec roku 2008 na salonie samochodowym w Los Angeles. W 2009 roku auto trafiło na rynek, a już za tydzień Nissan zaprezentuje model 370Z po faceliftingu.

Odświeżony model zadebiutuje podczas zbliżającego się wielkimi krokami salonu samochodowego w Paryżu. Nissan nie ujawnił jeszcze zbyt wielu szczegółów, a jedynie jedno zdjęcie prezentujące pas przedni samochodu.

Szybki jak zając – historia Nissana [część 1]

Z dołączonej fotografii możemy wywnioskować, że Nissan 370Z na rok 2013 będzie wyposażony w nowy, bardziej masywny zderzak przedni z pionowymi światłami do jazdy dziennej wykonanymi w technologii LED.

Spekuluje się, że Nissan zamierza wprowadzić do oferty odświeżonego modelu 370Z nowe kolory lakieru oraz nowe wzory felg aluminiowych. Możemy się także spodziewać subtelnych zmian we wnętrzu samochodu, jednak są to jeszcze niepotwierdzone informacje. Wszystkiego dowiemy się już za tydzień, ponieważ salon samochodowy w Paryżu rozpocznie się dniami prasowymi 27 i 28 września, a dla zwiedzających jego drzwi będą otwarte od 29 września do 14 października.

Poprzedni wpis Następny wpis