Fiat Panda II

Nowy Fiat Panda już niedługo wjedzie do polskich salonów. Nie oznacza to jednak wycofania z oferty modelu oferowanego dotychczas.

Według ostatnich informacji druga generacja będzie dostępna w europejskich salonach pod nazwą Panda Classic. Wszystko za sprawą niesłabnącej popularności modelu wśród klientów. W 2011 roku udział Pandy w segmencie A na terytorium Europy wyniósł 15,7%, co pozwoliło jej utrzymać tytuł najpopularniejszego auta miejskiego.

Samochód nadal będzie dostępny w wariantach 4×2 oraz 4×4 z tymi samymi jednostkami napędowymi i nieco mniejszą liczbą wersji wyposażenia (oczywiście nadal w ofercie pozostaną pozycje opcjonalne). Zmniejszy się także paleta kolorów nadwozia – Panda Classic będzie dostępna w 7 najpopularniejszych lakierach.

4 thoughts on “Panda II zostanie w ofercie Fiata

  1. Jak dla mnie to dość dobre i z pewnością przemyślane posunięcie. Po pierwsze Fiat da fabryce w Tychach jeszcze wiele pracy i zwiększy zyski, a po drugie zadowoli klientów przywiązanych do drugiej generacji tego świetnego modelu i tych, którzy chcą się jeszcze w nią zaopatrzyć. Oczywiście Panda II powoli ustąpi miejsca swojej następczyni, ale zrobi to w wielkim stylu, bo i sama nie jest byle jakim samochodem. 

  2. Jak dla mnie to dość dobre i z pewnością przemyślane posunięcie. Po pierwsze Fiat da fabryce w Tychach jeszcze wiele pracy i zwiększy zyski, a po drugie zadowoli klientów przywiązanych do drugiej generacji tego świetnego modelu i tych, którzy chcą się jeszcze w nią zaopatrzyć. Oczywiście Panda II powoli ustąpi miejsca swojej następczyni, ale zrobi to w wielkim stylu, bo i sama nie jest byle jakim samochodem. 

Comments are closed.

Poprzedni wpis Następny wpis