Wybierz markę

Góra Fuji (Fot. Flickr/Kazuhiko Teramoto Lic. CC)
Góra Fuji (Fot. Flickr/Kazuhiko Teramoto Lic. CC)

Jeśli mieszkacie w Krakowie lub jego okolicach albo wybieracie się tam na majówkę, mamy dla Was ciekawą propozycję. Dzięki uprzejmości Suzuki Motor Poland 20 podwójnych zaproszeń na wystawę „Wyprawa na górę Fuji” do Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha czeka na miłośników motoryzacji z Kraju Kwitnącej Wiśni.

Historia motoryzacyjna Suzuki sięga lat 30. XX wieku, kiedy to Michiko Suzuki, producent krosien tkackich, postanowił rozszerzyć profil o pojazdy mechaniczne. Pierwsze były motorowery, ale już w latach 50. pojawiło się auto o nazwie Suzulight.

Od tego momentu do oferty firmy trafiają małe miejskie auta: Swift, Splash, Alto; stylowe sedany: Kizashi; SUVy: Grand Vitara; terenówki: Jimny.

Biuro projektowe nigdy nie traciło czasu. Z desek kreślarskich spływały więc takie nowatorskie koncepty, jak: S-Ride, RS-1 czy GSX-R/4.

Zwinne maluchy są też często modyfikowane przez tunerów lub wykorzystywane w sporcie motorowym: Lupini Swift, SX4 Hill Climb Special. Wszystkie pojazdy z eską na masce łączy rozpoznawalny japoński design. Chcemy, żebyście pokazali nam auto, które Waszym zdaniem najlepiej reprezentuje ten styl.

Zasady konkursu:

Zadanie konkursowe polega na odnalezieniu w czeluściach Internetu ducha japońskiego designu na przykładzie pojazdu spod znaku Suzuki. W komentarzach pod tym postem czekamy na najciekawsze Waszym zdaniem linki opatrzone krótkim uzasadnieniem wyboru. Na autorów najlepszych zestawień (link+opis) czekają podwójne zaproszenia na wystawę „Wyprawa na górę Fuji”. Wyniki opublikujemy 27.04.

Warunkiem otrzymania nagrody jest podanie w formularzu komentarza prawidłowego adresu e-mail.

Poprzedni wpis Następny wpis

    Szukasz auta dla siebie?
    Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!