Green Deals wprowadzony został jednocześnie w 10 krajach europejskich: we Włoszech, Francji, Niemczech, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Holandii, Polsce, Portugalii, Danii i Belgii. Obejmuje on indywidualnne oferty dla każdego rynku.
W Polsce Green Deals to m.in.: Kredyt Niska Rata, kredyt 50/50 oraz oferty wynajmu. Będą one dostępne dla klientów od 10 do 28 lutego

W imię zrównoważonego rozwoju, FCA Bank and Leasys wprowadzają nową kampanię handlową dedykowaną ekologicznym produktom i usługom. Green Deals to miesiąc specjalnych ofert poświęconych mobilności i całkowicie cyfrowym produktom finansowym. Oferty będą aktywne do końca lutego i z pewnością sprawią, że usługi oferowane zarówno przez Grupę jak i Leasys będą jeszcze bardziej dostępne i dostosowane do potrzeb klienta.

  • Samochody elektryczne i hybrydowe w Kredycie Zimowym

Został przygotowany z myślą o klientach, którzy cenią sobie elastyczność i wygodę w przygotowanych dla nich rozwiązaniach finansowych. Kredyt Zimowy dostępny jest na wszystkie marki i modele nowych i używanych samochodów dostępnych w salonach sieci FCA Poland – również tych wielomarkowych. Bardzo atrakcyjne oprocentowanie, możliwość skorzystania z dedykowanej oferty ubezpieczeniowej oraz elastyczny okres finansowania to nie jedyne zalety oferty:

  • Kredyt Niska Rata

Został przygotowany z myślą o klientach, którzy cenią sobie wygodę w rozwiązaniach finansowych. Kredyt Niska Rata dostępny jest na wszystkie marki i modele nowych samochodów Grupy FCA. Atrakcyjne oprocentowanie kredytu, niska miesięczna rata dzięki zastosowaniu raty balonowej z gwarancją odkupu przez dealera to nie jedyne zalety oferty. Klient ma 3 możliwości zakończenia umowy: oddanie samochodu do dealera i wymianę samochodu na nowy, spłatę raty balonowej ze środków uzyskanych od dealera lub sfinansowanie raty balonowej w kolejnym kredycie.

Ponadto, klient może zakupić wymarzony samochód zupełnie zdalnie – bez wychodzenia z domu! Wszystkie czynności począwszy od wyboru samochodu po jego sfinansowanie odbywają się cyfrowo!

Oferta wynajmu
Oferta wynajmu została przygotowana kierując się hasłem: Nie kupuj – wynajmij z myślą o klientach, którzy nie chcą angażować własnych środków na starcie. Oferta wynajmu nie zawiera konieczności wniesienia pierwszego czynszu a koszty rejestracji i ubezpieczenia OC samochodu są zawarte w cenie wynajmu.
Najem to nowoczesne rozwiązanie dla firm rozważających użytkowanie nowego samochodu płacąc za niego stały miesięczny czynsz. Klient ponosi podstawowe koszty związane z eksploatacją samochodu w zależności od wybranego pakietu usług dodatkowych, Dzięki elastyczności oferty klient nie musi się już martwić zbliżającym się terminem ubezpieczenia OC, przeglądu samochodu czy wymiany opon. W zależności od wybranej opcji wszystko to pokrywa comiesięczny czynsz o stałej wysokości.

Przykład:

  • Jeep Renegade PLUG-IN Hybrid od 1600 zł (netto) miesięcznie
  • Fiat 500 Hybrid od 599 zł (netto) miesięcznie
Poprzedni wpis Następny wpis

    Szukasz auta dla siebie?
    Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!