„Współpraca z takimi profesjonalnymi partnerami jak Jürgen Klopp, BVB i Mainz 05 sprawia nam wielką przyjemność. Współpracujemy z ambasadorem naszej marki i obydwoma klubami od 2012 roku i podzielamy wspólne wartości, takie jak „ekscytujący” i „przystępny”.  Z niecierpliwością czekamy na dziewiąty rok naszej współpracy i życzymy Jürgenowi Kloppowi oraz obydwu drużynom Bundesligi udanego początku sezonu”.  powiedział – szef Andreas Marx, Opla w Niemczech.

Znowu nadchodzi sezon piłkarski! Dla ambasadora marki Opel, Jürgena Kloppa, rozgrywki Premier League ruszają 12 września od meczu aktualnego mistrza Liverpoolu FC przeciwko nowo awansowanemu Leeds United. Partnerskie kluby Opla, Borussia Dortmund i 1. FSV Mainz 05 , będą musiały najpierw, w najbliższy weekend, zagrać w Pucharze Niemiec (DFB Cup), zanim 18 września piłka wróci ponownie do Bundesligi. Opel i jego partnerzy wkraczają już w dziewiąty z rzędu sezon – wierni stadionowemu hymnowi „You’ll never walk alone”, który odbija się echem na wszystkich meczach na Anfield Road w Liverpoolu, Signal Iduna Park w Dortmundzie i OPEL ARENA w Moguncji.

Opel-Corsa-e-BVB-512931

Wspólnie z klubami, Opel wciela w życie różne nietypowe pomysły skierowane do fanów piłki nożnej. „Quiz taxi BVB” od dawna cieszy się kultowym statusem w mediach społecznościowych. Opel Grandland X hybryda plug-in odegrała ostatnio wiodącą rolę w trzech nowych odcinkach serii. Jako „quizowa taksówka BVB” SUV jeździł głównie w trybie elektrycznym i prawie bezgłośnie na obozie treningowym BVB w szwajcarskim mieście Bad Ragaz. Do tej pory Opel dotarł do prawie dwóch milionów widzów dzięki zabawnym odcinkom na wszystkich platformach cyfrowych.

Opel-Markenbotschafter Jürgen Klopp mit dem Grandland X Hybrid4 / Opel brand ambassador Jürgen Klopp with the Grandland X Hybrid4
Opel-Markenbotschafter Jürgen Klopp mit dem Grandland X Hybrid4 / Opel brand ambassador Jürgen Klopp with the Grandland X Hybrid4

Podczas krótkiej przerwy letniej przed kamerą wystąpiło również kilku zawodników i przedstawicieli BVB, którzy we współpracy z Oplem zademonstrowali swoje umiejętności aktorskie i rozrywkowe. Gwiazdy BVB – Mats Hummels, Axel Witsel i pięciu innych zawodników – skierowały centrum uwagi na dwa elektryczne modele Opla – Corsę-e i Grandlanda X Hybrid4 .

Nieprzerwanie od 12 lat partnerski klub Opla Mainz 05 gra w najwyższej niemieckiej lidze piłki nożnej. W pierwszym dniu nowego sezonu drużyna Bundesligi uda się do Lipska na mecz wyjazdowy. 26 września, na OPEL ARENA, zespół Mainz 05 po raz pierwszy będzie podejmował debiutantów ze Stuttgartu. Jednak pierwszy mecz na własnym stadionie Mainz 05 rozegra w ten weekend z TSV Havelse w Pucharze Niemiec (DFB). Fani będą ponownie obecni i będą mogli zaśpiewać swój hymn: „You’ll never walk alone.” Od dawna jest to motto współpracy pomiędzy Oplem a jego piłkarskimi partnerami.

Opel Arena, Mainz
Opel Arena, Mainz
Poprzedni wpis Następny wpis