Wybierz markę

elektryczny samochód dla dla dziecka model Volvo S90

To żadne marketingowe bajanie, ale najprawdziwsza prawda. Dwa Volvo S90 – model dla dziecka – w cenie jednego to świąteczna propozycja Volvo Cars dla wszystkich, którzy chcą zostać Mikołajami jak z bajki. I tak jak bajecznymi, tak prawdziwymi. Jak możesz to zrobić? Szybko. Kup do 17 grudnia (!) najbliższemu Ci dziecku w pełni elektryczne małe Volvo S90, a firma przekaże drugą taka samą zabawkę dla małych pacjentów szpitala bliskiego lokalizacji salonu.

Twoja jedna, jedyna Mikołajowa decyzja spowoduje namnożenie radości. Pierwszą będzie radość Twojego dziecka ze wspaniałej zabawki. Drugą – uciecha chorych dzieci spędzających w szpitalu niekrótkie okresy. Trzecią – Twoja satysfakcja z dzielenia się radością. Zawsze ważna, ale w te Święta jeszcze ważniejsza.

elektryczne autko dla dziecka model S90

Jak możesz zostać Mikołajem

Jeśli kupisz Volvo S90 w wersji dla dziecka w salonie Volvo Car PGD na Krzemionkach, to drugi taki sam model ucieszy pacjentów największego w regionie Dziecięcego Szpitala Uniwersyteckiego. Dodatkowo salon wypakuje bagażnik przyborami do malowania i zabawkami. Bajecznie miłe i proste. Prosimy tylko – zrób to najpóźniej 17 grudnia. Nie musisz kalkulować leasingu, bo samochód kosztuje tylko 1765 złotych. Tego samochodu nie musisz też oczywiście ani rejestrować, ani ubezpieczać. Wystarczy, że zachowacie razem z dzieckiem warunki bezpieczeństwa.

Specyfikacja techniczna Volvo S90 w wersji Kid

Model zalecany jest dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat, o wzroście od 100 do 130 cm i wadze do 25 kg.
Prędkość maksymalna – 4,5 km/h, ale może w ramach kontroli rodzicielskiej ograniczona do 3,6 lub 2,7 km/h.
Zasięg na jednym ładowaniu – do 4,5 km lub 1 godziny.
Bateria (ładowalna oczywiście) – 12V7A, ładowarka 220 V, wtyczka ładowarki UE
Układ napędowy – 2 silniki elektryczne 12V 30W, trzystopniowa skrzynia biegów z napędem i biegiem wstecznym.
Waga – 18,5 kg (21,5 kg z akumulatorem).
Wymiary – 125 x 67 x 55 cm (opakowanie 128 x 64 x 37 cm).
Kolory – bursting blue metallic, osmium grey metallic i red metallic.

Żeby zostać cudownym Mikołajem nie musisz nawet myśleć o założeniu czerwonej czapki. Wystarczy, że złożysz zamówienie na wybrany kolor, a potem (przed 17 grudnia) zamówienie zrealizujesz. Radości będzie, że Ho! Ho! Ho!

A może przy okazji bliżej poznasz Volvo dla dorosłych.

Volvo S90 dla dziecka Volvo S90 dla dziecka na Mikołaja elektryczne autko dla dziecka pod choinkę elektryczne autko dla dziecka model S90
Poprzedni wpis Następny wpis

    Szukasz auta dla siebie?
    Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!