„Electric Summer” to dwie oferty w najnowszym programie wynajmu długoterminowego: Leasys Unlimited, który daje klientowi nieograniczone możliwości w zakresie mobilności.

Leasys, marka Stellantis i spółka zależna FCA Banku, rozpoczyna wraz z początkiem lata „Electric Summer”, nową kampanię promocyjną dedykowaną wynajmowi długoterminowemu modeli hybrydowych i elektrycznych Grupy Stellantis, zaprojektowaną z myślą o zaspokojeniu najbardziej zróżnicowanych potrzeb klientów w zakresie ich mobilności. Oferty „Electric Summer”, są dostępne do 31 lipca na głównych rynkach europejskich, na których Leasys prowadzi swoją działalność.

Jest to miesiąc promocji pod hasłem zrównoważonego rozwoju środowiska wraz z idealnym rozwiązaniem Leasys – programem Leasys Unlimited.

Przygotowane oferty dotyczą modeli Plug-in Hybrid Jeepa – Renegade i Compassa. Zostały skalkulowane dla następujących wersji tych modeli: Jeep Compass LIMITED Plug-In Hybrid 190 KM A6 4xe oraz Jeep Renegade LIMITED Plug-In Hybrid 190 KM A6 4xe w umowie na 36 miesięcy, bez limitu kilometrów i bez wpłaty własnej. Podane warunki obowiązują przy skorzystaniu z ubezpieczenia OC, obsługi serwisowej, ochrony AC, ochrony od kradzieży i pożaru, ochrony szyb, usługi Assistance wraz z samochodem zastępczym, które są wliczone do raty. W programie Leasys Unlimited możliwe jest sfinansowanie także innych wersji aut elektrycznych i hybrydowych grupy Stellantis.

Leasys Unlimited – program wynajmu długoterminowego na okres 36 miesięcy bez wpłaty własnej i bez limitu kilometrów z szerokim zakresem usług zawartych w racie a (dodatkowo podczas podróży po niektórych krajach europejskich – bez limitu doładowań dostępnych na stacjach Leasys Mobility Stores). Program Unlimited dostępny jest zarówno we Włoszech jak i Belgii, Francji, Portugalii, Hiszpanii, Polsce a w pozostałych krajach będzie dostępny z początkiem lipca.

 

Potrzebujesz dokładnych informacji? ZADZWOŃ

Kampania „Electric Summer” dostępna jest również ze swoimi rozwiązaniami finansowymi poświęconymi zrównoważonej mobilności w Szwajcarii za pośrednictwem FCA Capital oraz w Austrii i Grecji za pośrednictwem FCA Bank.

 

Poprzedni wpis Następny wpis