Wybierz markę

Po raz pierwszy od 7 lat nastąpiła zmiana na pozycji lidera sprzedaży samochodów osobowych w Europie. Jak wynika z najnowszych statystyk, numerem jeden w marcu okazał się Ford Fiesta. To może być dopiero początek.

Sukces Fiesty jest niebywały. Ford sprzedał w trzecim miesiącu tego roku aż 47 263 Fiest. Nadal mówimy tu o sprzedaży dobrze znanej, schodzącej z rynku generacji tego modelu. Właśnie dlatego najlepsze może być dopiero przed Fiestą.

ford_fiesta_5-door_40

Ford już wkrótce wprowadzi na rynek nową generację swojego przedstawiciela w segmencie B. Auto już teraz pojawiło się w cennikach niektórych krajów w Europie. W Polsce musimy jeszcze chwilę zaczekać, ale z pewnością będzie warto.

autowp.ru_ford_fiesta_5-door_34

Czy będzie bardzo tanio? To już wiemy – nie – Fiesta nie będzie najtańszym samochodem na rynku. To jednak nie oznacza, że jest źle wyceniona. Ford oferuje w Fiestach bardzo dużo za pieniądze, których oczekuje od klientów. Dlatego ostatecznie Fiesta jest wyborem rozsądnym.

ford_fiesta_5-door_39

Co ciekawe – cena bazowa i tak nie ma tu znaczenia. Aż 70 proc. Fiest sprzedanych w Europie to topowe odmiany Titanium. Nic więc dziwnego, że Ford zdecydował się na wprowadzenie specjalnej serii luksusowych Fiest Vignale – pojawią się one wraz z nową generacją tego hatchbacka.

Umów się na jazdę próbną Fordem Fiestą!

Poprzedni wpis Następny wpis

    Szukasz auta dla siebie?
    Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!