Zainspirowane sportowymi samochodami N marki Hyundai modele N Line wyróżniają się dynamicznym wyglądem zewnętrznym i wnętrzem ze sportowymi akcentami. Nowy i10 N Line to czwarty model Hyundaia, który jest dostępny ze sportową wersją wyposażenia N Line. W przypadku nowego i10 N Line pakiet stylistyczny to nie jedyna zmiana. Wersja N Line oferowana jest z dedykowanym, najmocniejszym w gamie i10 silnikiem turbodoładowanym 1.0 T-GDi o mocy 100 KM, który sprawia, że jazda samochodem jest jeszcze dynamiczniejsza. Ofertę uzupełnia wolnossący silnik 1.2 MPi o mocy 84 KM, który dostępny jest także z innymi poziomami wyposażenia.

Hyundai Motor ogłosił właśnie rozpoczęcie produkcji nowego i10 N Line w fabryce Hyundai Assan Otomotiv Sanayi w İzmit w Turcji.

„Wprowadzając do i10 najmocniejszy silnik, pokazujemy, że wersja N Line to nie tylko nowy wygląd, ale także większy dynamizm. Dzięki dodaniu sportowych elementów do tego bardzo bezpiecznego i niezawodnego samochodu miejskiego, model trafia w gusta szerszego grona Klientów.” – powiedział Andreas-Christoph Hofmann, Wiceprezes ds. Marketingu i Produktu Hyundai Motor Europe.
Więcej o nowym i10 N Line
Nowy i10 N Line łączy dynamiczny wygląd i10 Nowej Generacji ze sportowym charakterem serii N Line. Jego zewnętrzny wygląd tworzy kontrast między gładkimi powierzchniami i ostrymi liniami. Przeprojektowane zderzaki i osłona chłodnicy nadają mu dynamicznego wyglądu, który jest inspirowany wybranymi wyczynowymi modelami Hyundaia. We wnętrzu znajduje się kierownica i dźwignia zmiany biegów sygnowane logo N, czerwone obramowania nawiewów klimatyzacji i metalowe nakładki na pedały, które nadają kabinie bardziej sportowego charakteru. Dopełnieniem wersji N Line jest dedykowany, turbodoładowany silnik benzynowy o pojemności 1 litra, który rozwija moc 100 KM i osiąga moment obrotowy wynoszący 172 Nm.

 

Poprzedni wpis Następny wpis