Wybierz markę

Hyundai i30 w ofercie dla Klientów indywidualnych w ramach programu Hyundai Abonament dostępny jest już od 959 złotych brutto miesięcznie przy założeniu 48-miesięcznego okresu najmu oraz rocznego limitu przebiegu wynoszącego 15 000 kilometrów. Przy założeniu tego samego limitu przebiegu i 36-miesięcznym okresie najmu kwota czynszu wynosi 969 złotych brutto miesięcznie. W przypadku obu okresów abonamentu możliwe jest zwiększenie limitu przebiegu do 20 000 kilometrów (+20 złotych brutto miesięcznie), do 25 000 kilometrów (+60 złotych brutto miesięcznie), do 30 000 kilometrów (+120 złotych brutto miesięcznie), oraz do 35 000 kilometrów (+160 złotych brutto miesięcznie).

Oferta nie wymaga wpłaty własnej oraz umożliwia wykupienie lub postawienie samochodu u Dealera po zakończeniu umowy. Jedynym kosztem jest stała miesięczna opłata, w której zawarte zostały koszty finansowania, ubezpieczenia komunikacyjnego OC i AC, opon zimowych wraz z sezonową wymianą, serwisu oraz samochodu zastępczego.
Warunki i czas najmu w ofercie dla firm w ramach programu Hyundai Fleet Lease są analogiczne do tych z oferty Hyundai Abonament. Jednakże dzięki możliwości odliczenia podatku VAT prowadzący działalność gospodarczą mogą cieszyć się i30 już od 780 złotych netto miesięcznie.

Specjalne warunki zostały przygotowane dla puli 100 samochodów dostępnych od ręki u Dealerów Hyundai w całym kraju. Oferta obowiązuje do końca czerwca lub wyczerpania zapasów. W programach wynajmu długoterminowego Hyundai Abonament oraz Hyundai Fleet Lease dostępne są również inne modele, w tym i10, i20, Kona, Tucson, Santa Fe czy też bezemisyjny Hyundai Kona Electric.

csm_PD_Hatch_Supporting_Lifestyle_18_rgb-1610_67e6f024ea (1)W wyposażeniu i30 w wersji Classic Plus znajduje się klimatyzacja, radio z wyświetlaczem 3,8”, zdalne sterowanie radiem z kierownicy, komputer pokładowy, centralny zamek z alarmem oraz tempomat, regulacja wysokości fotela kierowcy, przedni podłokietnik, schowek na okulary, złącza USB, gniazda 12 V w kabinie i bagażniku, w którym zastosowano podwójną podłogę. Szyby przednie i tylne są sterowane elektrycznie, podobnie jak lusterka, które wraz z klamkami zostały wykończone w kolorze nadwozia, są elektrycznie sterowane oraz podgrzewane.

Hyundai i30 Classic Plus wyposażony został również w bogaty pakiet systemów z zakresu bezpieczeństwa i łączności. Ten i30 wyposażono w asystenta utrzymywania pasa ruchu (LKA), asystenta świateł drogowych (HBA) i asystenta zapobiegania kolizjom czołowym (FCA), system monitorowania poziomu uwagi kierowcy (DAW) oraz 6 poduszek bezpieczeństwa w tym przednie, boczne i kurtynowe. Samochody ze specjalnej oferty Hyundai Abonament oraz Hyundai Fleet Lease zostały wyposażone również w system łączności Bluetooth.

csm_PD_Hatch_Supporting_Timeless_Design_18_rgb-1610_7c349032dd

Poprzedni wpis Następny wpis

    Szukasz auta dla siebie?
    Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!