Z dumą informujemy, że uruchamiliśmy kolejny salon Hyundai Korea Motors przy Alei Powstańców Śląskich 22 w Krakowie. Jest nam niezmiernie miło zaprosić Panią i Pana w gościnne progi nowego salonu.

Zapraszamy do testowania wszystkich modeli Hyundai’a. Zapraszamy także do autoryzowanego serwisu marki.

Hyundai na krakowskich Krzemionkach

Nowy serwis Hyundai Korea Motors w Krakowie na Krzemionkach zaprasza na przeglądy i naprawy gwarancyjne głośno i z pełną odpowiedzialnością prosząc: „Sprawdź naszą jakość i nasze ceny”. Zespół serwisowy gwarantuje wykonanie usług z niespotykaną jakością i – co szczególnie korzystne – z elastycznym podejściem do cen. Najwyższa jakość za optymalną cenę to jego dewiza.

Doskonale wiemy jak dynamicznie rośnie popularność samochodów marki Hyundai. I bardzo nas to cieszy. Biorąc pod uwagę jakość, jaką sobą przedstawiają i wiozą, uważamy ten trend za w pełni uzasadniony.

Tym bardziej raduje nas, że teraz będziemy z modelami Hyundai’a jeszcze bliżej tych z Państwa, którzy już znają ich wartość oraz tych, którzy na razie tylko o niej słyszeli albo czytali, a chcieliby te samochody bliżej poznać i długie lata cieszyć się przyjemnością jazdy nimi oraz korzystać na ich wartości.

Jesteśmy z Państwem w Krakowie już po dwóch stronach Wisły.

Zapraszamy do bliższego poznania modeli spod znaku Hyundai także podczas jazd testowych. Czekamy na Panią i Pana ze wszystkimi dostępnymi w sprzedaży modelami, w tym oczywiście także ze wspaniałymi nowościami, jakimi są BAYON, IONIQ 5 oraz Hyundai Kona Electric.

Zapraszając Państwa do nowego salonu Hyundai Korea Motors właśnie tymi nowościami chyba najmocniej kusimy. Bo one same w sobie są bardzo kuszące.

Nowości w salonie Korea Motors

Hyundai BAYON to niesamowicie zgrabny, a przy tej zgrabności wręcz niewiarygodnie funkcjonalny, crossover SUV. Funkcjonalność i przyjazność auta dla użytkownika niebywale podnosi jego wyposażenie w ogrom inteligentnych technologii. Są wśród nich i najlepsze w klasie funkcje bezpieczeństwa, i wydajne układy napędowe, i znakomity system mutimedialny. Już na pierwszy rzut oka wrażenie robią dwa połączone wizualnie ekrany o przekątnej ponad 10 cali. A dalej możliwość sterowania wieloma funkcjami samochodu za pośrednictwem smartfona lub komend głosowych. Zawdzięczmy ją systemowi Hyundai Bluelink Connected Car Services.

Dużo więcej na temat Hyundai’a BAYON pisaliśmy TUTAJ

Elektryczna przyszłość

Dla miłośników czystej elegancji stylistycznej i czystego napędu wręcz stworzony jest Hyundai IONIQ 5. Z wielu powodów często spotykamy się z opiniami w prasie, że IONIQ 5 ustanawia nowe standardy w dziedzinie elektromobilności. Powód naszym zdaniem najważniejszy znajdujemy w platformie Hyundai Electric-Global Modular Platform (E-GMP), dzięki której IONIQ 5 cieszy użytkowników wysoką wydajnością z możliwością ultraszybkiego ładowania i funkcją Vehicle-to-Load (V2L). Zastosowanie nowatorskiej platformy z wydłużonym rozstawem osi przełożyło się także na innowacyjność komfortowego wnętrza.

Możliwości tego samochodu szerzej już opisywaliśmy TUTAJ

Zalety przedstawionych wyżej modeli w zgrabny sposób łączy nowy Hyundai KONA Electric. Przekonuje nas do tego stwierdzenia elegancka bryła skrywająca wygodne wnętrze oraz imponujący zasięg czystego napędu wynoszący aż 484 km na jednym ładowaniu. Dzięki 395 Nm dostępnego w każdej chwili momentu obrotowego (w obu wersjach napędowych) Kona Electric jest śmigającym zaprzeczeniem obiegowej opinii, że jazda samochodem elektrycznym jest nudna. Wiele czynników, w tym najważniejszy – wybór klientów, sprawiło, że w 2020 roku KONA Electric była najchętniej kupowanym elektrycznym modelem SUV w Europie.

Więcej o modelu piszemy TUTAJ

Wszystkie nowości marki Hyundai pełnię swoich zalet najlepiej ujawniają podczas jazd testowych. Serdecznie na nie zapraszamy do nowego salonu Korea Motors.

Nowości modelowe, nowościami modelowymi, ale niezmienna pozostaje trwałość samochodów ze znaczkiem Hyundai, która pozwala producentowi udzielać na nie pięcioletniej z nieograniczonym przebiegiem. Tak Hyundai jest pewny jakości swoich aut. Zgodnie jednak z powiedzeniem starożytnych Słowian – „Nie posmarujesz, nie pojedziesz” – serwisowa dbałość im się należy. Najwyższy jej poziom zapewnia nowy serwis Hyundai Korea Motors, który także już szeroko otworzył drzwi wejściowe dla Pani i Pana oraz bramy wjazdowe dla samochodów.

Ważne informacje

SALON
Kraków, al. Powstańców Śląskich 22
Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 9.00 – 19.00
Sobota: 10.00 – 15.00
tel.: (12) 252 00 50

SERWIS
Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 7.00 – 19.00
Sobota: nieczynne
tel.: (12) 252 00 55

Poprzedni wpis Następny wpis