Wybierz markę

Imponujące wnętrze nowego Hyundaia i20 pokazuje, jak bardzo zmieniły się auta koreańskiego producenta od czasu, kiedy wchodziły do Europy. Technicznie i20 jest bardzo ciekawym samochodem, a teraz pokazano wnętrze, które stawia go w roli lidera segmentu.

O nowym Hyundaiu i20 już pisałem, ale wówczas nie wiadomo było, jak wygląda wnętrze. Teraz Koreańczycy je pokazali i prezentuje się, jakby pochodziło z auta kompaktowego. Projektanci zupełnie porzucili poprzedni styl i skupili się na tym, co faktycznie wygląda ładnie. Co ważne, postawili również na ergonomię.

I tak na przykład pokrętła klimatyzacji, które „wychodzą z mody” zastąpiono przyciskami. Równie wygodne rozwiązanie, ale bardziej nowoczesne. Ogólnie przyciski wyglądają elegancko, przez co pasują do dużego wyświetlacza multimediów o przekątnej maksymalnie 10,25 cala. Taką samą wielkość ma w pełni cyfrowy zestaw wskaźników przed kierowcą. Czteroramienną, choć wygląda, jakby miała tylko dwa ramiona. Nie zabrakło na niej ergonomicznego układu przycisków.

Poprzedni wpis Następny wpis

    Szukasz auta dla siebie?
    Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!