Nowa promocja marki Hyundai to piękna sprawa – mówi Marcin Ilcewicz, dyrektor sieci Hyundai Korea Motors. – Tym bardziej, że samochodami możemy ucieszyć naszych klientów jeszcze w tym roku. Rozszerzona oferta promocyjna obejmuje modele BAYON, ELANTRA, i20 N, i30, TUCSON oraz KONA Electric.

Oferta promocyjna Hyundai’a na ostatni kwartał 2021 roku zawiera jeszcze bogatszy pakiet korzyści. Wyższe są rabaty, a dodatkowo można skorzystać z bonusów na pakiety wyposażenia oraz uzyskać premię za odsprzedaż obecnego samochodu. Promocję potęgują atrakcyjne oferty finansowania i pakiety ubezpieczeniowe.

Bogactwo oferty promocyjnej Hyundai’a w szczegółach

Stylową nowość Hyundai’a – miejskiego SUV-a BAYON kupimy teraz z rabatem 1 000 zł. Dodatkowe korzyści to: 1 000 zł do wykorzystania na pakiety oraz premia za odsprzedaż obecnego auta, w kwocie 2 000 zł. BAYON jest dostępny już od 65 700 zł.

Hyundai Bayon – Korea Motors

Aż 7 000 zł (słownie: siedem tysięcy złotych) to wielkość upustu na model ELANTRA całkowicie nowej generacji. W tym przypadku również otrzymamy premię odsprzedażową w wysokości 2 000 złotych. Elantrę można mieć teraz już za 74 900 zł.

Zainteresowanych sportowym i20 N na pewno ucieszy rabat wynoszący teraz 5 000 zł. I oczywiście premia odsprzedażowa w wysokości 2 000 zł. Miejski hot-hatch dostępny jest w aktualnej promocji od 94 900 zł.

KONA Electric przyciąga ceną jak elektromagnes

Hyundai w dalszym ciągu oferuje w pełni elektryczny model KONA Electric w bardzo atrakcyjnej cenie. Rabat dla samochodów z roku modelowego 2021 sięga 6 000 zł. Natomiast dla samochodów z roku modelowego 2020 jest to upust w wysokości 25% . Jeśli skorzystać z rządowego programem dopłat „Mój elektryk” (a dlaczego nie skorzystać?), zeroemisyjnego SUV-a KONA Electric z roku modelowego 2020 można mieć już za 109 800 zł. Osoby, które zdecydują się na zakup wybranych wersji KONA Electric, otrzymają także dodatkowo voucher o wartości 2 000 zł na ładowanie samochodu w usłudze Charge myHyundai.

Wybór jest, ale wiadomo

Wiadomo, że w obecnej sytuacji na rynku i przy takiej promocji warto odwiedzić salony sieci Korea Motors bez zbędnego zwlekania. – Promocją objęte są samochody już wcześniej przez nas zamówione do produkcji. Dzięki temu, którymi klienci będą mogli wyjechać swoimi nowymi autami z salonu jeszcze w tym roku. A najpóźniej w styczniu roku przyszłego. To jednak wiąże się z pewnymi ograniczeniami konfiguracji – wyjaśnia Marcin Ilcewicz. Wcześniejsza wizyta w salonie to większy wybór. W sieci Korea Motors najbogatsza jest oferta na modele TUCSON i BAYON. Ale przecież z każdym dniem mniej bogata.

Hyundai Tucson – Korea Motors

Paleta możliwości finansowania

Dla wszystkich modeli Hyundai’a dostępne jest elastyczne finansowanie. Szczególnie warto skorzystać z nich przy zakupie modeli z napędami alternatywnymi – elektrycznym, hybrydowym oraz hybrydowym plug-in. Tak klient indywidualny, jak i firmowy może zdecydować się na wygodny kredyt, leasing lub wynajmem długoterminowy, dzięki produktom finansowym, takim jak: Kredyt Easy Move On, Leasing Easy Move On, Hyundai Abonament czy Hyundai Fleet Lease. Całość wieńczą atrakcyjne pakiety ubezpieczeniowe.

Przy okazji podpowiadamy, że warto zainteresować się promocyjną ofertą sieci Korea Motors na opony zimowe. Także w kompletach z kołami.

Poprzedni wpis Następny wpis