Nowy model, który właśnie pojawia się w Salonach dealerskich Jeepa®, oznacza powrót marki do segmentu pickupów. Wszechstronnego i wyjątkowo funkcjonalnego pickupa, oferującego DNA Jeepa Wranglera, można już zamawiać. Ten pickup pozwoli Klientom uciec od codzienności i w pełni przeżywać każdą chwilę…

W jubileuszowym roku 80-lecia swojego istnienia, marka Jeep® wprowadza na europejskie rynki nowego Gladiatora. To pickup przeznaczony dla Klientów prowadzących wyjątkowo aktywny styl życia. Wyróżnia się dużą wszechstronnością oraz zaspokaja potrzeby w zakresie mobilności i wolności. Nowy, wyjątkowy pickup pozwala Klientom uciec od codzienności i w pełni przeżywać każdą chwilę.

Z Jeepem Gladiatorem łatwo pokonamy każdą przeszkodę i będziemy się dobrze bawić, na dodatek bez ograniczeń i kompromisów. Na tym polega właśnie jego wyjątkowość na tle rywali z tego samego segmentu. Oczywiście zaspokaja praktyczne potrzeby w zakresie przewozu ładunków. Dodatkowo, dzięki dużej wszechstronności doskonale sprawdza się w czasie wolnym i podczas codziennego funkcjonowania.

Tradycja od roku 1947

Nowy Gladiator oznacza również powrót marki do segmentu pickupów.  Gladiator idealnie wpasowuje się w dziedzictwo marki Jeep. To tradycja sięgająca 1947 roku, kiedy Willys Overland zaprezentował jednotonowego pickupa z napędem na cztery koła, bazującego na modelu CJ-2A.

Oto model dostępny od ręki

Po pierwszym pickupie, na przestrzeni 50 lat pojawiły się różne modele, które łączyły wspólne cechy, jak solidność, wszechstronność i niezawodność. Należały do nich FC-150/170 (1957-1965), Jeep Gladiator/J Series (1963-1987), CJ-8 Scrambler (1981-1985) i Jeep Comanche (1986-1992), a więc ostatni pickup oferowany przez markę.

Na Starym Kontynencie Gladiator jest dostępny w wersjach wyposażenia Sport, Overland iw ekskluzywnym wariancie Launch Edition. Od kwietnia europejską gamę Gladiatora uzupełni specjalna edycja 80th Anniversary.

Paleta kolorystyczna obejmuje dziewięć kolorów nadwozia: czarny, czerwony Firecracker Red, srebrny Billet Silver Metallic Clear Coat, biały Bright White, Granite Crystal Metallic Clear Coat, niebieski Hydro Blue, szary Sting Grey, „Snazzberry” oraz zielony Sarge Green.

Są one zestawione ze składanym miękkim albo twardym dachem w kolorze czarnym lub w kolorze nadwozia. Wersja wyposażenia Sport porusza się na 17-calowych kołach, natomiast modele z serii Overland, Launch Edition i 80th Anniversary na 18-calowych.

 

Poprzedni wpis Następny wpis