Motto Jeepa „Go Anywhere, Do Anything”, („Jedź, gdzie chcesz i rób, co chcesz”) jest podsumowaniem filozofii i nastawienia marki na pokonywanie wszelkich granic. Na dzieleniu tych właśnie wartości i na zdecydowanym podejściu do każdego codziennego przedsięwzięcia, małego czy dużego, już od ośmiu sezonów opiera się relacja łącząca markę Jeep z turyńskim klubem Juventus.

Ten rok oczywiście nie stanowi wyjątku, mimo, że został naznaczony przerwą w rywalizacjach sportowych, która pozostawiła w zawieszeniu sportowców i kibiców.
Nadszedł jednak czas na restart, a marka opatrzyła tę reaktywację hasłem „Keep Jeep and restart”, kierując zaproszenie, by iść naprzód, nawet jeśli na nowych zasadach, to zawsze pozostając wiernym swoim pasjom. Zdjęcie rozpowszechnione na kanałach społecznościowych pokazuje charakterystyczny przód Jeepa Renegade’a, który ponownie ma włączone reflektory: wiązka światła nawiązuje do reflektorów stadionu Allianz w Turynie, który jest gotowy na rozegranie pierwszego meczu po wznowieniu rozgrywek. Myśl przewodnia kampanii brzmi: „Warm up! The new Jeep® 4xe is ready to take the field!” („Rozgrzewaj się! Nowy Jeep® 4xe jest gotowy do gry!”), marka Jeep jest gotowa, by wystąpić na swoim ulubionym terenie, boisku Juventusu, gdzie wraz z drużyną Bianconeri odniosła piętnaście zwycięstw, w tym w mistrzostwach, Pucharze Włoch i Superpucharze Włoch, pełniąc od sezonu 2012-2013 rolę oficjalnego sponsora.

Ta udana współpraca wystartowała 12 czerwca od Pucharu Włoch i półfinałowego meczu z Mediolanem, po remisie 1:1 w pierwszym meczu rozegranym w Mediolanie 13 lutego. Finał wydarzenia zaplanowano na 17 czerwca w Rzymie. To właśnie we wspaniałej scenerii Stadionu Olimpijskiego, zdobywając swój trzynasty Puchar Włoch dwa sezony temu, Juventus odnotował na swoim koncie rekordowe osiągnięcie z logo marki Jeep® na koszulkach zawodników: cztery kolejne zwycięstwa, niespotykane osiągnięcie we Włoszech, potwierdzające pasję i umiejętność sprostania każdemu wyzwaniu. Dzisiejszym wyzwaniem jest, by wszystko zacząć ponownie, spotykając się na bezpiecznym terenie, tak samo jak na pokładzie SUV-a Jeepa.

Poprzedni wpis Następny wpis