„Super samochód! Zapewni Wam tyle radości, że nawet sobie tego nie wyobrażacie. Już go prowadziłem”, tak Klopp opisuje swój pierwszy kontakt z nową Mokką. Posiadacz tytułu FIFA World Coach of the Year 2019 i były trener klubów partnerskich Opla z Dortmundu i Moguncji to prawdziwy fan samochodów i marki Opel. W Wielkiej Brytanii z dumą jeździ Oplem Insignią, siedząc za kierownicą umieszczoną po prawej stronie.


Mokka drugiej generacji, podobnie jak podczas debiutu w 2012 roku, nazwana została po prostu Mokką, bez znaku X w nazwie. W tamtym czasie pierwsza Mokka zaskoczyła świat zarówno swoimi niewielkimi rozmiarami, jak i wrażeniem jakie wywołała. Nowa wersja jest równie kompaktowa i zwarta, ale w znacznie bardziej progresywny, nowoczesny sposób – jest jeszcze lepiej dopasowana do jazdy w mieście; jeszcze bardziej stylowa i swoim wyglądem sprawiająca jeszcze mocniejsze wrażenie znacznie większego samochodu. Wyjątkowo wydajna, o czystej i śmiałej stylistyce, a także – oczywiście – w wersji elektrycznej. Klient ma więc wolny wybór pomiędzy napędem spalinowym a elektrycznym.

Opel-Mokka-511847

W przypadku Jürgena Kloppa wydaje się, że decyzja została podjęta: „Opel Mokka, zielony i elektryczny. Kapitalny samochód!”

Poprzedni wpis Następny wpis