Wybierz markę

Opel Corsa –dla najbardziej wymagających klientów.  Corsa Ultimate, w cenie za 89 550 zł ma na pokładzie praktycznie wszystko, czego można by sobie zażyczyć. Standardem są innowacyjne i unikatowe w tej klasie pojazdów matrycowe reflektory IntelliLux LED®, system Multimedia Navi Pro, a także luksusową tapicerkę z alcantary.

Nowa Corsa Ultimate jako jedyna wersja modelu jest wyposażona we flagowy system Multimedia Navi Pro w standardzie. System z 10‑calowym kolorowym ekranem dotykowym wysokiej rozdzielczości jest kompatybilny z Apple CarPlay i Android Auto, a funkcje audio, telefonu i nawigacji można obsługiwać za pomocą poleceń głosowych.

W połączeniu ze standardowymi usługami OpelConnect pozwala to sprawniej korzystać ze wskazówek dotyczących trasy i oszczędzać czas. Dzięki usłudze nawigacji online[1], kierowca otrzymuje na bieżąco informacje o ruchu drogowym. Ponadto usługi OpelConnect umożliwiają bezpośrednie nawiązanie połączenia z pomocą drogową i służbami ratowniczymi. Operator zgłasza się w ciągu kilku sekund od naciśnięcia czerwonego przycisku. W przypadku zadziałania napinaczy pasów bezpieczeństwa lub poduszek powietrznych połączenie ze służbami ratowniczymi jest nawiązywane automatycznie. W pełni elektrycznej Corsie‑e dostępne są specjalne usługi i rozwiązania dla pojazdów elektrycznych, dzięki którym podróż może być jeszcze bardziej relaksująca. Z funkcji tych można korzystać przez smartfona i OpelConnect, a także przez aplikacje myOpel.

Standardowa automatyczna klimatyzacja oraz czarna tapicerka foteli z alcantary zapewniają maksymalny komfort podróżowania nowym Oplem Corsą Ultimate. Oba przednie fotele są podgrzewane i regulowane w sześciu kierunkach. Elektro-pneumatycznie regulowany fotel kierowcy jest wyposażony w funkcję masażu. Podgrzewana i obszyta skórą kierownica uprzyjemnia korzystanie z samochodu od chwili uruchomienia silnika, zwłaszcza zimą.

Corsa Ultimate jest wyposażona w matrycowe reflektory IntelliLux LED® zwiększające bezpieczeństwo po zmroku. Gdy tylko Corsa opuści obszar zabudowany, nieoślepiające matryce IntelliLux LED® przełączają się na tryb świateł drogowych. Elementy LED automatycznie i stale dostosowują wiązkę światła do sytuacji w ruchu drogowym i warunków otoczenia. Pojazdy poprzedzające i nadjeżdżające z przeciwka są po prostu „wycinane” ze snopa światła, dzięki czemu nikt nie jest oślepiany, a kierowca przez cały czas ma optymalną widoczność. Opel oferuje pionierską technologię oświetlenia we wszystkich segmentach, od flagowej Insignii poprzez Astrę i nową Mokkę, a także oczywiście w Corsie.

Entuzjastom usportowionego stylu Opel oferuje również wyrazistą wersję GS Line. Siedemnastocalowe obręcze kół z lekkiego stopu w eleganckiej dwukolorowej wersji z czarnymi dodatkami są obecnie standardem w Corsie GS Line, a także w Corsie Ultimate. Wzrok przyciągają również sportowe fotele z czerwonymi akcentami oraz standardowy czarny dach, który kontrastuje z resztą nadwozia i zaostrza sportowy charakter Corsy GS Line (dostępnej już za 74 490 zł).

Poprzedni wpis Następny wpis

    Szukasz auta dla siebie?
    Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!