Mitsubishi Space Star z nowym multimedialnym systemem SDA jest już w salonach Japan Motors. Pojazd, wyróżniający się dynamiczną stylizacją i obszernym wnętrzem, jest dostępny od ręki. Warto podkreślić, że Space Star jest jednym z nielicznych modeli w tym segmencie, który jest dostępny z automatyczną skrzynią biegów i oferuje aż 5-letnią gwarancję.

Mitsubishi Space Star – droga do sukcesu

Ten miejski maluch sympatię klientów zdobył dzięki efektownemu design nadwozia i pojemnemu, ergonomicznemu wnętrzu dla 5 osób. Równocześnie niewielkie wymiary zewnętrzne oraz promień skrętu wynoszący zaledwie 4,6 metra ułatwiają parkowanie, co czyni z niego mistrza miejskich przejażdżek.
Do kluczowych zalet Space Star należy też niska masa własna. W połączeniu z dynamicznym benzynowy silnikiem zapewnia to dobre osiągi i niskie zużycie paliwa.
Bez wątpienia atutem w mieście jest też opcjonalna bezstopniowa, automatyczna skrzynia biegów.

Space Star

Mitsubishi Space Star i system SDA

Najnowszą ofertą firmy jest funkcjonalny system multimedialny SDA z dużym, czytelnym, ekranem o przekątnej 7-cali. Oferuje on interfejsy CarPlay i Android Auto. To oznacza, że możemy podpiąć nasz telefon i korzystać z dostępnych aplikacji oraz np. Google Maps. Space Star Intense SDA oferuje też kamerę cofania.

Space Star – pakiety wyposażeniowe

Aby dać klientom możliwość indywidualizacji swego pojazdu, w ofercie dostępnych jest 6 opcji i atrakcyjne pakiety wyposażenia. Najbardziej atrakcyjne to:

  • INSTYLE, który oferuje najnowocześniejsze systemy, w tym multimedialny SDA, bezpieczeństwa: FCM, AHB, LDW, oraz światła główne w technologii LED.
  • INSPORT, którego agresywny design sprawia, że Mitsubishi Space Star prezentuje się niezwykle dynamicznie.

W Japan Motors dostępny od ręki, korzystne możliwości finansowania

Klienci chętni do zakupu Mitsubishi Space Star 2022 z roku produkcji 2021 mogą liczyć na zniżkę w wysokości 3000 zł i skorzystać z promocyjnego kredytu 50/50. Cena tego modelu startuje od 47990 zł a miesięczna rata kredytu zaczyna się już od 555 zł.

Space Star

Miejski Space Star 2022 z bieżącego roku produkcji jest dostępny ze zniżką w wysokości 2000 zł w cenie od 51 990 zł, także z promocyjnym kredytem 50/50 a miesięczna rata kredytu startuje od 601 zł.

Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z Salonem Japan Motors

Space Star
Poprzedni wpis Następny wpis