Opel Mokka drugiej generacji jest zupełnie nowy, a jego nowoczesna technologia, w tym e-power, jest dokładnie testowana, konfigurowana i zatwierdzana przed wprowadzeniem na rynek.Produkcja rozpocznie się w czwartym kwartale tego roku. Pierwsze samochody produkcyjne będą elektryczne i mają trafić do klientów na początku 2021 roku. Samochody testowe uchylają rąbka tajemnicy. Duże żółte K na zielono-czarnych bokach pojazdów testowych podpowiada co ukrywa się pod kamuflażem. K jak w nazwie Mokka. Tak, to po prostu Mokka.


Nowa Mokka, chociaż nadal zakamuflowana, już teraz pokazuje swoje wyraziste proporcje z krótkimi zwisami z przodu i z tyłu – w pełni zgodne z konsekwentnie rozwijaną filozofią projektowania Opla. Nowa generacja Mokki łączy w sobie niemiecką inżynierię z wyraźnym, pozbawionym zbędnych elementów, stylem projektowania. Ponadto kierowcy i pasażerowie będą mogli cieszyć się w pełni cyfrowym wnętrzem. Projektanci firmy Opel zwrócili szczególną uwagę na to, aby w kabinie znajdowało się tylko to, co najważniejsze.

Opel-Mokka-511846
Nowa generacja rezygnuje z dodatku X w nazwie – podobnie jak bestsellerowa pierwsza generacja podczas debiutu w 2012 roku. Wtedy Mokka robiła wrażenie swoimi kompaktowymi wymiarami i solidnym wyglądem. Nowy model jest równie mały i zwarty, ale w znacznie bardziej progresywny i nowoczesny sposób – jest jeszcze lepiej dopasowany do jazdy w mieście i jeszcze bardziej stylowy, by zrobić maksymalne wrażenie. Bardzo wydajny, przejrzysty i odważny, a także oczywiście w pełni elektryczny, od samego początku sprzedaży. Klienci mogą cieszyć się ekscytującą, czysto akumulatorową wersją, ale Mokka będzie również dostępna z silnikami spalinowymi.

Poprzedni wpis Następny wpis