Magazyn Fleet fot. Anka Górajka

PGD Flota – ponaddealerski dział Grupy PGD wyspecjalizowany w kompleksowej obsłudze klientów flotowych – został laureatem plebiscytu Fleet Derby – zorganizowanego przez Magazyn Fleet. Jurorami w plebiscycie są profesjonaliści z branży flotowej, dlatego nagroda jest wysoko ceniona w środowisku.

W tym roku w plebiscycie oddano ponad 76 tysięcy głosów. Dla nas nagroda ma szczególne znaczenie nie tylko z uwagi na tak szacowne jury, ale także dlatego, że PGD Flota utworzyliśmy jedenaście lat temu, zatem statuetka  potwierdza, że nasz standard flotowej opieki sprzedażnej i posprzedażnej, sukcesywnie modyfikowany i wzbogacany, wciąż zasługuje na uznanie – powiedział Piotr Chwedyk, dyrektor PGD Flota, który odbierał nagrodę.

Przyznał on jednocześnie, że werdykt jury dopinguje cały zespół do dalszego podnoszenia konkurencyjności ofert i jakości usług PGD Flota adresowanych do firm dysponujących zarówno flotą własną, jak i zarządzaną.

Oferta flotowego dealera rozwija się wraz z rozwojem Grupy PGD, także ze względu na bezpośrednią współpracę z już dziesięcioma markami oraz poszerzenie geograficzne, ostatnio o rynek wielkopolski. Zgodny z oczekiwaniami osób zarządzających flotami, rozbudowany program obsługi posprzedażnej, oparty na specjalnych zasadach finansowych i priorytetowych warunkach (dotyczących m.in. szybkości obsługi i samochodów zastępczych), jest realizowany w całej strukturze PGD Flota, z centrami w Katowicach, Krakowie, Poznaniu i Warszawie.

Poprzedni wpis Następny wpis

    Szukasz auta dla siebie?
    Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!