Nowy Hyundai TUCSON zwyciężył w rankingu „Mistrz Wartości 2021” magazynu Auto Świat w kategorii „Średnie SUV-y”. Pierwsze miejsce w rankingu jest jednoznaczne z osiągnięciem najmniejszej utraty wartości w tym segmencie.

Nowy Hyundai TUCSON został nagrodzony przez specjalistów z branży motoryzacyjnej. Model zwyciężył w rankingu „Mistrz Wartości 2021” w kategorii „Średnie SUV-y”, zorganizowanym przez magazyn Auto Świat we współpracy z firmą INFO-EKSPERT, zajmującą się badaniami polskiego rynku motoryzacyjnego.

Pierwsze miejsce w rankingu jest jednoznaczne z osiągnięciem najmniejszej utraty wartości w tym segmencie. Istotny wpływ na niską utratę wartości modelu TUCSON ma wciąż utrzymujące się duże zainteresowanie Klientów, rozsądnie skalkulowana oferta oraz 5-letnia gwarancja oferowana bez limitu kilometrów.

Osiągnięcie przez Nowego Hyundaia TUCSON lidera rankingu „Mistrz Wartości 2021” Auto Świat niespełna 5 miesięcy od debiutu na polskim rynku, podkreśla wysokie zaangażowanie marki Hyundai w budowanie produktu idealnie dopasowanego do potrzeb Klienta.

Nowy Hyundai TUCSON: Rewolucyjna stylistyka. Elektryzujące osiągi.

Nowy Hyundai TUCSON to czwarta generacja bestsellera Hyundai. Ponad siedem milionów TUCSON-ów zostało sprzedanych na całym świecie od momentu wprowadzenia modelu na rynek w 2004 roku. 1,4 miliona sztuk sprzedano tylko w samej Europie. Obecnie TUCSON jest najlepiej sprzedającym się Hyundaiem w Polsce.

Wyrafinowany i eksperymentalny styl nowego modelu TUCSON i parametryczne ukryte światła LED stawiają go w czołówce stylistycznej wśród SUV-ów.

Muskularna sylwetka większego i szerszego nadwozia łączy ostre kąty i dynamiczne proporcje z ciekawymi powierzchniami, tworząc progresywny wygląd bez kompromisów. Opracowany w celu zmniejszenia emisji spalin nowy TUCSON oferuje szeroką gamę zelektryfikowanych układów napędowych w segmencie kompaktowych SUV-ów.

Do wyboru są:

  • silniki benzynowe i wysokoprężne z układem miękkiej hybrydy,
  • wersja hybrydowa o mocy 230 KM
  • wersja Plug-in Hybrid o mocy  265 KM
  • tradycyjne silniki benzynowe i wysokoprężne.

Nowego Hyundaia TUCSON wyposażono w najnowocześniejsze funkcje łączności, jak usługa Bluelink®.

 

Poprzedni wpis Następny wpis