Wybierz markę

Nowa Mokka  doskonale uosabia wartości marki Opel – jest niemiecka, przystępna i ekscytująca. Przedstawia wszystko, co reprezentuje Opel – radość z jazdy, wydajność i innowacyjność w każdym znaczeniu tego słowa.

Teraz polscy klienci mogą przekonać się o tym, jak zmienił się Opel oraz poznać zalety nowej Mokki podczas właśnie rozpoczynającej się kampanii niestandardowych jazd testowych pod hasłem „Mniej jak jazda testowa. Bardziej jak moc wrażeń”.

Chcesz rozpocząć pełen emocji dzień z nową Mokką lub odbyć elektryzującą przejażdżkę o zachodzie słońca? Nie ma problemu. Teraz to wszystko jest możliwe w wybranych autoryzowanych salonach sprzedaży marki Opel. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferują one możliwość odbycia jazdy testowej poza zwykłym czasem pracy, również w niestandardowych godzinach: o poranku, tuż przed otwarciem – od 7:00 do 9:00 lub już po zamknięciu salonów – od 17:00 do 21:00. Dodatkowo klienci mogą skorzystać z usługi door-to-door, a także wybrać opcję samodzielnej jazdy testowej bez konsultanta. Na jazdy testowe nową Mokką w wersjach z silnikiem benzynowym, diesla oraz napędem elektrycznym można umawiać się w bardzo łatwy i prosty sposób bezpośrednio u dealera WESTMOTOR

Czysta forma, pionierska stylistyka i najnowocześniejsze technologie

Nowy Opel Mokka, zaprojektowano z myślą o wzbudzaniu emocji. Jest pierwszym modelem z nowym obliczem marki Opel Vizor i zapowiada jej przyszły kierunek stylistyczny. Nowością jest również przeprojektowany znak Blitz, a także centralnie umieszczona nazwa modelu na tylnej klapie. Nowa Mokka jest też pierwszym Oplem z deską rozdzielczą Pure Panel oraz w pełni cyfrowym kokpitem. Ponadto od samego początku samochód jest oferowany zarówno z napędem elektrycznym, jak i z bardzo oszczędnymi silnikami spalinowymi.

Nowa Mokka pozostaje też wierna tradycji marki Opel, którą jest udostępnianie technologii z wyższych segmentów szerszej rzeszy użytkowników. Przykładami takich systemów są zaawansowany tempomat (ACC) i aktywne pozycjonowanie na pasie ruchu. W oświetleniu również zastosowano najnowsze technologie, w tym niespotykane w tym segmencie rynku adaptacyjne i nieoślepiające matrycowe reflektory IntelliLux LED® złożone z 14 elementów. Wszystkie warianty Mokki standardowo wyposażono w elektryczny hamulec postojowy oraz system rozpoznawania znaków drogowych. Dostępna jest również kamera cofania obejmująca kąt 180°, asystent automatycznego parkowania, system Flank Guard oraz system monitorowania martwego pola

2020 Opel Mokka
Poprzedni wpis Następny wpis

    Szukasz auta dla siebie?
    Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!