Formularz kontaktowy

Zostaw swoje dane
i umów się na jazdę próbną

  lub
Facebook


Najnowszy film
Nissan Leaf wyprzedza polskie prawo

The new Nissan LEAF: the world's best-selling zero-emissions electric vehicle now most advanced and accessible on the planet

Nissan nie ma zamiaru czekać na przegłosowanie ustawy o elektromobilności, dającej m.in. zwolnienie z akcyzy dilerów, którzy sprzedają samochody elektryczne. Już teraz możesz zamówić w polskim salonie auto tańsze o akcyzę.

Obniżenie ceny nowego Nissana Leaf o wartość akcyzy oznacza, że samochód już teraz można kupić taniej o 3,1 proc. Ponadto, do 31 marca będzie można otrzymać kartę do ładowarek Greenway z kwotą 3100 zł do wykorzystania. Orientacyjnie powinno to wystarczyć na około 2,5 roku jeżdżenia za darmo, pomijając bezpłatne punkty ładowania aut elektrycznych. Na chwilę obecną ładowarek firmy Greenway w kraju jest tylko 32, ale plany zakładają zwiększenie tej liczby do 200 do roku 2020.

Paweł Powalski, dyrektor komunikacji Nissan Sales CEE: Wyznaczanie trendów od zawsze było jednym z priorytetów marki Nissan. Przykładem naszego innowacyjnego podejścia było wprowadzenie na rynek w 2010 roku pierwszej generacji Nissana LEAF czyli pioniera w segmencie samochodów elektrycznych przeznaczonych dla masowego odbiorcy. W rezultacie decyzja o wcześniejszym obniżeniu ceny naszego bestsellerowego zeroemisyjnego modelu, przy jednoczesnym wsparciu jej przedpłaconymi kartami do sieci Greenway, była naturalnym krokiem w dostosowywaniu oferty do oczekiwań klientów.

Przypominamy, że nowy Nissan Leaf jest oferowany w cenie standardowej 139 000 zł z akumulatorem 40 kWh, który po pełnym naładowaniu ma wystarczyć na przejechanie 378 km. Silnik elektryczny o mocy 150 KM rozpędza samochód w 7,9 s do 100 km/h, a prędkość maksymalna wynosi 144 km/h.

Umów się na jazdę testową nowym Nissanem Leaf!Wróć

  • roya

    Fajny jest ten model no i jeszcze ta karta ładowania na Green Way’u – mega pakiecik! Gdyby nie to ze moje auto ma dopiero 2 lata pomyslalabym o zmianie. Roznica jazdy autem elektrycznym jest ogromna. Przy przejsciu z benzyny roznica w prowadzeniu dla mnie byla znaczaca. U nas wczesniej strasznie ciezko bylo z wbijaniem biegow – tutaj tematu w ogole nie ma. No i tez jazda autostrada idzie plynniej i sprawniej