Wybierz markę

Hyundai ujawnił pierwsze informacje dotyczące najnowszej wersji swojego najlepiej sprzedającego się hot-hatcha, i30 N. Na serii zdjęć widoczny jest samochód wyłaniający się z ciemności. Nowy Hyundai i30 N, który został zaprojektowany do pokonywania dróg publicznych i torów, to pierwszy model z dedykowaną dla modeli N, 8-biegową dwusprzęgłową skrzynią biegów (N DCT), w europejskiej ofercie Hyundaia

hyundai-new-i30-n-teaser-01b-e2e

Nowy i30 N charakteryzuje nowy design, zapowiadający dynamiczne osiągi, emocje i wyrazistość. Dla nowego i30 N zaprojektowano na nowo następujące elementy nadwozia: przedni i tylny zderzak, dwie duże końcówki układu wydechowego oraz szeroki przedni grill z logo N. Zmodernizowane zostały również tylne światła oraz reflektory LED ze światłami do jazdy dziennej w kształcie „V”. Odświeżony wygląd nadał sylwetce dynamizmu, aby sprawiała wrażenie ciągłego ruchu, także podczas postoju.

Zdjęcia pokazują również nowo opracowane 19-calowe kute felgi aluminiowe, które są lżejsze niż w poprzednim i30 N, co przyczynia się do zmniejszenia masy nieresorowanej oraz całkowitej wagi samochodu.

csm_hyundai-new-i30-n-teaser-02b-1610_4c22996feaHyundai ogłosił również, że nowy i30 N będzie dostępny z ośmiobiegową dwusprzęgłową skrzynią biegów (N DCT), w tym z dedykowanymi dla N funkcjami. Będzie to pierwszy samochód Hyundaia w Europie wyposażony w skrzynię N DCT.

Więcej szczegółów zostanie ujawnionych wkrótce.

Poprzedni wpis Następny wpis

    Szukasz auta dla siebie?
    Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!