Wybierz markę

3 września odbędzie się oficjalna premiera nowego Nissana Juke drugiej generacji. Hit w segmencie małych crossoverów dostanie odświeżony wygląd i nowocześniejszą technikę.

Na razie producent udostępnił dwa szkice pokazujące front samochodu oraz linię boczną. Auto uległo znaczącej zmianie i być może nie będzie już tak kontrowersyjnie wyglądać, przez co może dotrzeć do szerszego grona odbiorców. Nie wiadomo co konkretnie stanie się z przednim pasem, ale widać na wizualizacjach, że pojawi się zupełnie inne oświetlenie. Również z boku auto ma wiele do zaoferowania. Linia boczna wskazuje na to, że Juke stanie się większy i praktyczniejszy.

2020-nissan-juke-side-vi-03bc92f

Nowy Juke będzie bazował na platformie CMF. Niemal pewne jest, że pod maskę trafi nowy silnik benzynowy, który już napędza m.in. Nissana Qashqaia. Jest to jednostka 1.3 DIG-T o mocy 140 KM. Na pewno nada temu modelowi więcej dynamiki. Jednak bazową wersję może stanowić auto napędzane 100-konnym silnikiem z Nissana Micry lub jego mocniejszym wariantem 117-konnym.

Poprzedni wpis Następny wpis

    Szukasz auta dla siebie?
    Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!