Wybierz markę

Opel Adam Black Jack

Miejski Adam to jedno z najciekawszych aut na rynku, jeśli chcecie się wyróżnić w szarym tłumie samochodów wypełniających wielkie arterie. Teraz stylowy Opel jeszcze bardziej będzie wyróżniał się z tłumu.

Najnowszy wariant nosi nazwę Black Jack. To, co go wyróżnia to kolorowe nadwozie z czarnymi akcentami. Dach pokryty jest lakierem Onyx Black. Na zdjęciach widzimy egzemplarz w soczyście żółtym kolorze, ale dolna część karoserii może być pokryta dowolnym, kolorowym lakierem.

Opel Adam Black Jack
Opel Adam Black Jack

Kolejna specjalna edycja ma zagwarantować, że każdy znajdzie Adama idealnie dopasowanego do siebie i swoich upodobań. Black Jack wydaje się jedną z najbardziej charakternych odmian.

Na razie nie znamy cen wersji Black Jack. Adam zaczyna się od pułapu 43 500 zł, co jest kwotą zaskakująco niską, jak na modne auto segmentu A. Nieco więcej zapłacimy za wariant Jam Unlimited. Ta specjalna wersja kosztuje w Polsce od 50 300 zł.

Opel ADAM Black Jack
Opel ADAM Black Jack

Szczególnie interesująca jest wersja Adam S. To usportowiony wariant, którego ceny startują od 67 tys. zł. Dużo? Niekoniecznie, jeśli weźmiemy pod uwagę, że mowa tu o szalonym wariancie, generującym 150 koni mechanicznych z 1,4-litrowego, turbodoładowanego motoru ecoFLEX. Ta usportowiona maszyna dysponuje także bardziej charakternie zestrojonym zawieszeniem. Do dyspozycji kierowcy jest także 6-biegowa przekładnia ręczna.

Poniżej możecie obejrzeć też nasz test Opla Adama w sportowej wersji S.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=fZIgQ4kYutA[/youtube]

Umów się na jazdę próbną nowym Oplem Adamem!

Poprzedni wpis Następny wpis

    Szukasz auta dla siebie?
    Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!