Już w najbliższy weekend, w autoryzowanych salonach Opel Westmotor, rozpoczyna się trwający do 29 sierpnia, Tydzień Opla Astry. W jego trakcie klienci będą mogli skorzystać z wyjątkowych okazji, wybierając odpowiedni dla siebie samochód w korzystnej cenie. Autoryzowani dealerzy marki Opel Westmotor dysponują szeroką ofertą samochodów dostępnych od ręki, a Opla Astrę można będzie kupić już za 61 900 zł. Wybór odpowiedniego samochodu ułatwia wyszukiwarka samochodów dostępnych od ręki w Wirtualnym Salonie Opla. Ponadto marka Opel przygotowała bardzo atrakcyjną propozycję dla przedsiębiorców – Astra w leasingu Free2Move Lease jest teraz dostępna już od 620 zł netto miesięczni.

Opel Astra
Opel Astra

„Produkowana w Polsce Astra to samochód znany ze swojej jakości. Dzięki nowej gamie dynamicznych i ekonomicznych silników, obejmującej jednostki benzynowe oraz wysokoprężne, model ten wyróżnia się wyjątkowo konkurencyjnym zużyciem paliwa. Tydzień Opla Astry to świetna okazja na zakup tego samochodu – cenionego przede wszystkim za świetne połączenie komfortu, właściwości jezdnych i nowoczesnych technologii z niskimi kosztami użytkowania” – powiedział Jacek Górski, dyrektor generalny marki Opel w Polsce.

Opel Astra Faselift 2019 vor Skyline FFM
Opel Astra Faselift 2019 vor Skyline FFM

Najnowsza generacja kompaktowego modelu Opla, to najbardziej wydajna Astra w historii. Dzięki nowoczesnym silnikom i przekładniom wyznacza ona standardy niskiej emisji i zużycia paliwa, plasując się pod tym względem w czołówce klasy kompaktowej.

Opel Astra Faselift 2019 vor Skyline FFM
Opel Astra Faselift 2019 vor Skyline FFM

Tylko tydzień! Zadzwoń i umów się jazdy próbne! Liczba samochodów ograniczona!

Opel Westmotor, ul. Obornicka 125, 62-002 Suchy Las k./Poznania, telefon: (61) 610 41 05

Opel Westmotor, ul. Głogowska 444, 60-266 Poznań, telefon: (61) 610 41 10

Poprzedni wpis Następny wpis