Nissan Juke-R

Podczas spotkania dziennikarzy z Nissanem, które odbyło się w Maladze, organizatorzy przygotowali małą niespodziankę. Pomimo że konferencja była poświęcona głównie modelowi Quashqai, zaproszeni goście mieli okazję po raz pierwszy ujrzeć ekstremalną wersję kompaktowego crossovera – Nissana Juke-R.

Tematem przewodnim spotkania z dziennikarzami w Hiszpanii były crossovery Nissana. Na sam koniec konferencji organizator przygotował niespodziankę w postaci prezentacji modelu Juke-R. Wywołało to żywiołowe reakcje pośród zaproszonych co nie powinno nikogo dziwić. Zestawienie dość kontrowersyjnej sylwetki modelu Juke wraz z osiągami flagowego Nissana GT-R jest bardzo śmiałym połączeniem.

Nissan Juke-R

Samochód nie jest jeszcze w pełni gotowy, ale tak właśnie będzie prezentować się z zewnątrz. Przypomnijmy, że powstaną dwie wersje modelu Juke-R – z kierownicą po prawej stronie, oraz z kierownicą po lewej stronie. Budową samochodu zajmuje się brytyjska firma RML, która ma olbrzymie doświadczenie w sportach motorowych i nie jest to już ich pierwszy model modyfikowany dla Nissana. Testy ekstremalnego Juke-R mają odbyć się jeszcze w listopadzie.

Poprzedni wpis Następny wpis

    Szukasz auta dla siebie?
    Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!