Atrakcyjna oferta na całą gamę SUV-ów czeka na Klientów salonów Korea Motors do 20 marca. Podczas Tygodnia SUV-ów warto odwiedzić salon w realu lub wirtualnie – online.

Pod koniec roku 2020, Hyundai wprowadził do oferty model TUCSON Nowej Generacji, także w wersji Hybrid oraz Plug-in Hybrid. Nowy TUCSON  ma parametryczne ukryte światła LED, luksusową przestrzeń wnętrza oraz innowacyjne systemy bezpieczeństwa i łączności. Hyundai wprowadził także do oferty nowe SUV-y KONA, KONA Hybrid oraz KONA Electric. Także nowy SANTA FE, który podobnie jak nowy TUCSON, można zamówić w wersji Hybrid i Plug-in Hybrid. Ponadto Hyundai wprowadził do oferty zupełnie nowy model BAYON, SUV segmentu B.

Atrakcyjne rabaty

W ramach oferty Tygodnia SUV-ów:

  • Hyundai TUCSON Nowej Generacji ma rabat 5 000 zł oraz premię za odkup 3 000 zł.
  • Nowy Hyundai SANTA FE dostępny jest z upustem w wysokości 10 000 PLN i premią za odkup wynoszącą 3 000 zł.
  • Wybierając nowego Hyundaia KONA, Klient może skorzystać z sumy korzyści do 9 000 zł. Jest to możliwe dzięki promocji gotówkowej w wysokości 6 000 zł oraz premii do 3 000 zł za odkup obecnego samochodu.

W ramach oferty Wyprzedaż 2020 przygotowano także promocję dla modeli SUV Hyundai poprzedniej generacji. Hyundai TUCSON dostępny jest z upustem aż do 17 000 zł oraz premią za odkup 3 000 zł. Hyundai SANTA FE dostępny jest z sumą korzyści aż do 28 000 zł. Składają się na nią upust gotówkowy w wysokości aż 25 000 zł oraz premia za odkup obecnego samochodu 3 000 zł. Natomiast dla modelu KONA Electric na Klientów czeka promocyjny upust w wysokości 15%, z premią za odkup wynoszącą 1 000 zł. W przypadku modelu KONA Hybrid, Klient może natomiast otrzymać rabat 8 000 zł i premię za odkup obecnego samochodu w wysokości 3 000 zł.

Formy finansowania

Hyundai przygotował także wachlarz różnych opcji finansowania samochodu, w zależności od ich bieżących możliwości finansowych. Szerokia oferta Hyundai Finance pozwala każdemu znaleźć atrakcyjne i bezpieczne finansowanie. Dla dodatkowej ochrony Hyundai przygotował także promocyjną ofertę ubezpieczeń.

W trakcie Tygodnia SUV-ów Klient będzie mógł wybrać odpowiednią dla niego formę kontaktu z dealerem:

  • bezpośrednio w salonie
  • online w formie chatu z doradcą handlowym
  • w formie wideo prezentacji

Zapraszamy

Aby Klienci mieli możliwość zapoznania się z nowymi modelami w komfortowych warunkach,  salony i salony online Korea Motors otwarte będą od poniedziałku do piątku (15-19 marca) w godzinach 9:00-18:00, a w sobotę (20 marca) w godzinach od 9:00 do 16:00.

W trosce o Klientów i pracowników, salony i serwisy zachowują najwyższy standard czystości i wytyczne dotyczące bezpieczeństwa. Samochody przed wydaniem są dezynfekowane przez ozonowanie.

Poprzedni wpis Następny wpis