Wybierz markę

Pozostawienie samochodu w rozliczeniu to rozwiązanie przede wszystkim dla tych klientów, którzy nie chcą tracić czasu na zajmowanie się odsprzedażą używanego pojazdu, lub po prostu cenią sobie wygodne, proste i szybkie rozwiązania. Jeśli przed nabyciem nowego auta nie znalazł się kupiec na obecne, najłatwiej jest zostawić je w salonie. Tam wszystkie formalności związane z oddaniem używanego i zakupem nowego pojazdu są załatwione w jednym miejscu. Co to oznacza? „Najprościej rzecz ujmując, klient zostawia swój samochód, a z salonu wyjeżdża nowym. Nie musi szukać nowego nabywcy, przygotowywać pakietu zdjęć, publikować ogłoszeń i odpowiadać na pytania potencjalnych, często niezdecydowanych nabywców. I co ważne, nie musi poświęcać czasu na spotkania, jazdy próbne itd., szczególnie teraz, w czasie reżimu sanitarnego i społecznego dystansu” – zaznacza Marek Zgorzelski, Used Cars Manager Nissan Sales CEE.

Kapryśni chętni na zakup używanego samochodu to kolejny argument przemawiający za oddaniem auta w rozliczeniu za nowe. Zostawiając pojazd w salonie klient ma pewność, że sprzedaje go profesjonaliście. Unika dzięki temu niedogodności związanych z potencjalnymi reklamacjami, z poszukiwaniem wad tych widocznych i tych „ukrytych”, z targowaniem się o kilka złotych „bo bak nie jest pełny”. Znika też ryzyko wynikające z ochrony konsumenta. To tylko niektóre, pozafinansowe korzyści takiej formuły zakupu samochodu w salonie. A w obecnych czasach spokój ducha i zaoszczędzony czas dla wielu kierowców jest na wagę złota.

Jest to wręcz idealne rozwiązanie problemu pozbycia się starego pojazdu. Należy też zaznaczyć, że wielu dealerów w rozliczenie przyjmuje pojazdy dowolnej marki, nie tylko tej, której szyld widnieje nad wejściem do salonu. Tak funkcjonuje sieć marki Nissan, która dodatkowo w ramach rozliczenia używanego pojazdu przy zakupie nowego wprowadziła zniżkę na wybrane modele dla klientów korzystających z tej możliwości.

„Rabat obowiązuje przy zakupie flagowych modeli marki: Nissana Qashqai oraz X-Trail. Klient, który zdecyduje się na „oddanie” obecnie użytkowanego samochodu przy zakupie nowego może dodatkowo liczyć nawet na 2 500 zł upustu. Jest tylko jeden warunek, samochód pozostawiany w rozliczeniu nie może być starszy niż 10 lat” – tłumaczy Marek Zgorzelski. Wyceną używanego samochodu zajmie się ekspert u dealera, a klient decydując się na zostawienie auta może pozyskać albo dodatkowy wkład własny przy zakupie kredytowym, lub też po prostu brakującą część gotówki.

Chcesz wiedzieć więcej, odwiedź nas

Japan Motors, ul. Wyzwolenia 95, 43-300 Bielsko-Biała, telefon: (33) 827 00 10

Japan Motors, ul. Jasnogórska 60, 31-358 Kraków, telefon: (12) 662 00 10

Japan Motors, ul. Zielony Zaułek 2 (obok Wesołego Miasteczka), 41-500 Chorzów, telefon: (32) 200 99 10

Japan Motors, al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków, telefon: (12) 252 00 10

Japan Motors, ul. Krasnobrodzka 5, (Trasa Toruńska przy rondzie Łabiszyńska), 03-214 Warszawa, telefon: (22) 510 00 10

Japan Motors, ul. Sobieskiego 10, 41-300 Dąbrowa Górnicza, telefon: (32) 200 99 20

Japan Motors, ul. Stawowa 2, 41-200 Sosnowiec, telefon: (32) 200 99 30

Japan Motors, ul. Głogowska 444, 60-266 Poznań, telefon: (61) 610 41 70

 

Poprzedni wpis Następny wpis

    Szukasz auta dla siebie?
    Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!