Suzuki Across to pierwsza hybryda typu plug-in marki Suzuki. Auto jest już dostępne na polskim rynku i możecie je zamawiać u dealerów Japan Motors Grupy PGD. Zobacz, ile kosztuje i w co jest wyposażony.

Model Acreos jest dostępny w Polsce tylko w jednej wersji wyposażenia Elegance, która jest najbogatszą. Wyceniono go na 261 800 zł. Na liście wyposażenia standardowego znajduje się m.in. reflektory LED (dla świateł mijania i drogowych), 2-strefowa klimatyzacja, podgrzewana kierownica wraz z fotelami i tylną kanapą, system bezprzewodowego kluczyka, a także bezdotykowe otwieranie klapy bagażnika.

Z zakresu bezpieczeństwa auto ma na pokładzie: układ wczesnego reagowania w razie ryzyka zderzenia z funkcją wykrywania pieszych i rowerzystów, automatyczne światła drogowe, układ rozpoznawania znaków drogowych, inteligentny tempomat adaptacyjny, asystent utrzymania pasa ruchu, układ ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu, ostrzeganie o ruchu poprzecznym z tyłu pojazdu, system monitorowania martwego pola w lusterkach, funkcja automatycznej korekcji toru jazdy, funkcja wykrywania niestabilnej jazdy, system ostrzegania o awaryjnym hamowaniu.

A co pod maską i podłogą? Napęd hybrydowy typu plug-in składa się z silnika benzynowego 2.5 o mocy 185 KM współpracujący z elektrycznym o mocy 182 KM oraz silnikiem tylnym o mocy 54 KM. Łączna moc systemu hybrydowego to aż 306 KM. Akumulator napędowy ma pojemność 18,1 kWh, co ma pozwolić na przejechanie bezemisyjnie dystansu 75 km. 

Poprzedni wpis Następny wpis