Wybierz markę

Jedenasty salon samochodów używanych uruchomiła w Gdańsku sieć Autopunkt Pewne Używane i jak we wszystkich swoich punktach oferuje auta  z gwarancją przebiegu oraz pochodzenia i sprawdzone w połączonym z Autopunktem serwisie Specbox.

Klienci coraz chętniej wybierają salony, którym mogą zaufać i które oferują pełny zakres usług świadczonych na poziomie charakteryzującym obsługę w salonach samochodów nowych – mówi Zygmunt Cesnyka, dyrektor sieci Autopunkt. – Wyniki badań trójmiejskiego rynku kazały uznać go za bardzo obiecujący, dlatego zainwestowaliśmy w gdański oddział i szybkie zbudowanie dużego, zróżnicowanego stoku aut uzasadnia decyzję Zygmunt Cesnyka.

Błyskawiczne pojawienie się klientów w nowym oddziale Autopunktu dowodzi, że bardzo dobrze będzie mu służy położenie przy obwodnicy Trójmiasta.

Autopunkt Gdańsk (8) lowAutopunkt chce przyciągać klientów nie tylko pewnością pochodzenia, gwarancją przebiegu i sprawdzonym stanem samochodów, ale też kompleksowością usług. Na miejscu można zawrzeć umowy kredytowe, leasingowe oraz ubezpieczeniowe i wyjechać autem z salonu bez konieczności wizyty w urzędzie komunikacji. Nie tylko w czasie wakacji Autopunkt oferuje wakacje kredytowe, ponieważ pierwszą ratę można zapłacić dopiero pół roku po zakupie auta.

Autopunkt Gdańsk
Autopunkt Gdańsk

Za stan techniczny i ewentualne doposażenie samochodu odpowiada połączony z Autopunktem serwis Specbox. W nim do dyspozycji klientów są cztery nowoczesne stanowiska serwisowe. Jak zapowiada Zygmunt Cesnyka, firma już w przeciągu kilku tygodni zaoferuje swoim klientom w całej Polsce specjalne pakiety serwisowe.

Poprzedni wpis Następny wpis

    Szukasz auta dla siebie?
    Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!