Wybierz markę

Nowa marka i nowy salon Grupy PGD. Volvo dołącza do 12 pozostałych marek, których salony stanowią ogólnopolską sieć Polskiej Grupy Dealerów.

Nowy obiekt mieści się przy ulicy Powstańców Śląskich 22 w Krakowie i został zbudowany według najnowszych standardów marki. Nowoczesna forma, szklana i podświetlana elewacja z drewnianymi elementami oraz wnętrze odpowiadające szwedzkiej zasadzie luksusu wyrażonego w oszczędnej formie. To wszystko na powierzchni 1477 m2.

Volvo Car PGD Kraków będzie jednocześnie salonem sprzedaży i serwisem, w którym przesz szklaną ścianę klient będzie mógł obserwować mechaników pracujących przy jego samochodzie. W ofercie są także usługi finansowe i ubezpieczeniowe. Salon będzie odkupywał samochody używane i sprzedawał je w programie Volvo Select.

Volvo trzynastą marką w Grupie PGD

W salonie Volvo Car PGD Kraków będzie można zamówić każdy z oferowanych przez szwedzką markę modeli. Gamę sedanów stanowią najnowsze S60 i większy S90. Ich odpowiedniki kombi to V60 i V90, które występują także w uterenowionych wersjach Cross Country. Dotyczy to także hatchbacka V40, który jest oferowany jako tradycyjny kompakt oraz Cross Country. Gamę SUV-ów stanowią trzy modele – najmniejszy XC40, większy XC60 oraz duży i luksusowy XC90.

Poprzedni wpis Następny wpis

    Szukasz auta dla siebie?
    Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!