Autoryzowane serwisy Volvo oferują obecnie  dożywotnią gwarancję na oryginalne części zamontowane w tych serwisach. Gwarancja obejmuje wady materiałowe i montażowe przez cały okres, w którym klient pozostaje właścicielem samochodu.

Bezpieczeństwo jest kluczową wartością dla marki VOLVO. Stąd też propozycja dla wszystkich klientów do korzystania z oryginalnych części zamiennych, montowanych w autoryzowanych serwisach VOLVO. To najlepszy sposób, by utrzymać swój samochód w dobrej kondycji technicznej. I właśnie używanie takiego samochodu gwarantuje nam najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Jeszcze więcej spokoju

Jeśli klient pozwoli autoryzowanemu dealerowi Volvo zadbać o swój samochód, będzie mógł skorzystać z  Dożywotniej Gwarancji na Części. Zatem, zlecając naprawy swojego Volvo technikom, stosującym oryginalne części Volvo, zyska jeszcze więcej spokoju – bez względu na to, ile kilometrów nim przejechał.

zawieszenie-3-1250x833Oferta obowiązuje wyłącznie w autoryzowanych serwisach Volvo

  • Gwarancja obejmuje też roboty potrzebne do wymiany wadliwej części.
  • Nie dotyczy ona akcesoriów, części podlegających normalnemu zużyciu i materiałów eksploatacyjnych, a także części wymagających wymiany z przyczyn zewnętrznych.
  • Trwa ona do czasu, gdy auto zostaje sprzedane kolejnej osobie lub firmie.

serwis-2-1250x833Które części są objęte gwarancją, a które nie?

Dożywotnia Gwarancja na Części obejmuje zarówno bardziej jak i mniej skomplikowane elementy. Dotyczy zarówno silnika i skrzyni biegów, jak również lamp, wiązki elektryczne i klamki drzwi.

  • Oferta nie dotyczy części wymienianych w ramach napraw gwarancyjnych.
  • Nie obejmuje części części ulegających zużyciu eksploatacyjnemu np. klocki i tarcze hamulcowe, tarcze sprzęgła, łożyska kół, czy takie elementy zawieszenia jak tuleje, sworznie i łączniki.
  • Nie dotyczy także materiałów eksploatacyjnych, a więc olejów, filtrów, świec zapłonowych, pasków napędowych, żarówek, akumulatorów, etc.

Dokładne informacje na temat oferty

Poprzedni wpis Następny wpis