Lato i…  po raz kolejny, najlepsi polscy kitesurferzy zmierzą się na wodzie, tym razem w zawodach Ford Kuga Kite Challege, należących do cyklu Ford Kite Cup, obchodzącego w tym roku 15-lecie.
Ford Kuga -będący tłem imprezy-to pierwszy SUV Forda dostępny z systemem miękkiej hybrydy, systemem hybrydowym Plug-In i z pełnym hybrydowym zespołem napędowym.

Ford Kuga Kite 3

 

Kuga znakomicie wpisuje się w styl życia ludzi aktywnych, kochających przyrodę, podróże i sport. Przestronny i bezkompromisowy Ford Kuga spełni oczekiwania wszystkich, dla których najważniejszy jest komfort i niezawodność.

Ford kUga Kite 2

Ta edycja zawodów odbędzie się w dniach 24 – 26 lipca w Rewie, a w ich czasie rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski i Puchar Polski we Freestyle, Formuła Mixed czyli wyścigi par męsko żeńskich oraz Puchar Polski w Formule Kite.

Ttrzymamy kciuki za sprzyjające warunki wiatrowe, które pozwolą na rozegranie wszystkich zaplanowanych konkurencji. Z pewnością rywalizacja będzie bardzo zacięta i dostarczy wielu emocji fanom kiteboardingu.

Ford Kuga Kite 5

Oprócz marki Ford, zawody wspiera Red Bull, dostarczając odpowiednią porcję energii oraz firmy Duotone i Ion, wiodący na świecie producenci sprzętu kite’owego.

Więcej informacji na temat zawodów znajduje się na stronie www.fordcup.pl oraz oficjalnym profilu Facebook: https://www.facebook.com/fordkitecup.

Poprzedni wpis Następny wpis