Wybierz markę

W sezonie 2021-2022 na nowych koszulkach „Bianconerich”, zgodnie z tradycją, pojawią się legendarne czarno-białe pionowe pasy, a obok logotypu Jeepa znajdzie się na nich również logo 4xe.

4xe to nowy Jeep 4×4 o wyjątkowych możliwościach wzbogaconych o zrównoważony rozwój, wydajność oraz jeszcze większy zakres bezpieczeństwa i zabawy. Nowa technologia 4xe została zastosowana w modelach Compass 4xe i Renegade 4xe. To najlepiej sprzedawane hybrydowe SUV-y plug-in we Włoszech. Technologia jest też w nowym, kultowym Wranglerze 4xe, najmocniejszym, najbardziej wydajnym, zrównoważonym i zaawansowanym technologicznie Wranglerze w historii.

Piłkarze w nowych koszulkach zaprezentują się w finale Coppa Italia w dniu 19 maja i w najbliższy weekend w finałowych meczach Mistrzostw, w których Juventus zagra z Bolonią, natomiast Juventus Women zmierzy się z Interem Mediolan Women.

Technologia 4xe: ewolucja Jeepa 4×4.

Elektryfikacja to bardzo ważny etap w rozwoju marki Jeep, dążącej do osiągnięcia pozycji lidera w dziedzinie proekologicznych technologii. Co ważne, zapewniając coraz bardziej zrównoważoną mobilność, Jeep zachowuje dziedzictwo i historyczne wartości, jak przygoda, autentyczność, wolność i pasja.
Dzięki hybrydowej technologii elektrycznej plug-in modele 4xe oferują najlepsze osiągi i przyjemność z jazdy wśród wszystkich SUV-ów Jeepa. Mogą one dosłownie „dojechać wszędzie, gdzie się chce, by robić, co się chce”. Jednocześnie są to doskonałe samochody do codziennej jazdy w mieście. Oferują bowiem zerową emisję w trybie całkowicie elektrycznym.

80 lat historii, 10 sezonów z Juventusem.

W tym roku marka Jeep obchodzi 80-lecie swojego istnienia. To ważna rocznica świętującą wolność, dążenie do przekraczania swoich granic, pokonywania wyzwań, ustanawiania kolejnych rekordów. To właśnie te założenia łączą Jeepa z Juventusem. Dają im podwaliny współpracy rozpoczętej w sezonie 2012-2013, bazującej na tych samych wartościach, jak autentyczność i pasja.

Zwycięska kooperacja umożliwiła zdobycie 17 tytułów w 9 sezonach, w tym w mistrzostwach Serie A, Pucharze Włoch, Superpucharze Włoch i zapisanie niezapomnianych kart w historii włoskiej piłki nożnej.

Bo zarówno Jeep, jak i Juventus, mają swoje wspaniałe historie, które sławią te marki na całym świecie.

Poprzedni wpis Następny wpis

    Szukasz auta dla siebie?
    Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!