“Coraz więcej Klientów w Polsce poszukuje elastycznych i wygodnych form finansowania samochodu. Dzięki współpracy z Arval, Klienci Hyundai, zarówno indywidualni, jak i firmowi będą mogli korzystać z tego typu rozwiązań w ramach programów Hyundai Abonament oraz Hyundai Fleet Lease. Brak wymogu wpłaty własnej, pakiet przeglądów i serwisu w cenie raty czy możliwość wymiany samochodu na nowy po zakończonym okresie finansowania to tylko niektóre korzyści dla użytkowników programów. Jesteśmy przekonani, że oferta spotka się z zainteresowaniem Klientów i cieszymy, że będziemy realizować program z firmą Arval, członkiem grupy kapitałowej BNP Paribas, z którą Hyundai już od kilku lat współpracuje także w ramach programu Hyundai Finance” – powiedziałSebastian CyborowskiDyrektor Zarządzający Hyundai Motor Poland

Klienci firmowi oraz indywidualni mogą teraz skorzystać w salonach Hyundai z opcji wynajmu długoterminowego pojazdów przygotowanego przy współpracy z Arval. Oferta dla przedsiębiorców dostępna jest w ramach Hyundai Fleet Lease dla Klientów indywidualnych jako Hyundai Abonament. Obie usługi są oferowane przy współpracy z Arval Service Lease Polska, największą w Polsce firmą specjalizującą się w wynajmie długoterminowym pojazdów i zarządzaniu flotą (car fleet management – CFM) należącą do Grupy BNP Paribas.

Hyundai_Fleet_Lease_VertLogo_FullColour_RGB-1610Oferta Hyundai Fleet Lease to propozycja dla przedsiębiorców, którzy poszukują usługi wynajmu z tzw. pełną obsługą, w ramach której otrzymują pakiet ubezpieczeń, pakiet serwisowy, opcję wymiany opon, a także samochód zastępczy na czas ewentualnej naprawy. Umowa zawierana jest na okres od 30 do 60 miesięcy z możliwością zerowej opłaty wstępnej.

hyundai_3er_range_SantaFe_Tucson_Kona_small-e2eNatomiast Hyundai Abonament, to propozycja dla Klientów indywidualnych, która jest odzwierciedleniem oferty dotychczas dostępnej dla przedsiębiorców. Klienci indywidualni mają możliwość korzystania z tej formy finansowania w przypadku każdego nowego samochodu marki Hyundai.

Więcej na temat nowej oferty finansowej –

Korea Motors, ul. Krasnobrodzka 5 (Trasa Toruńska przy rondzie Łabiszyńska), 03-214 Warszawa

Korea Motors, ul. Jasnogórska 60, 31-358 Kraków

Poprzedni wpis Następny wpis