Hyundai i20 Nowej Generacji jest już trzecią generację jednego z najbardziej udanych modeli firmy. Wyróżnia się zupełnie nowym, dynamicznym stylem i jest pierwszym samochodem w Europie, który odzwierciedla nową filozofię designu Hyundaia Sensuous Sportiness.

W porównaniu do poprzednika, i20 Nowej Generacji otrzymał szereg nowych funkcji z zakresu łączności.

Zaawansowane funkcje informacyjno-rozrywkowe
Drugi z opublikowanych filmów przedstawia dwa zupełnie nowe elementy zestawu multimediów i20 Nowej Generacji: 10,25-calowy środkowy ekran dotykowy oraz system nagłośnienia Bose Premium.

Centralny ekran dotykowy o przekątnej 10,25 cala, odpowiedzialny za sterowanie funkcjami radio, multimediów i nawigacji, jest największym ekranem w segmencie B. Jak pokazuje film, Klienci mogą wyszukiwać interesujące miejsca (POI) za pomocą poleceń głosowych. Centralny ekran dotykowy oferuje również funkcję dzielenia ekranu umożliwiającą wielozadaniowość. Wyświetlacz multimediów wizualnie uzupełnia 10,25-calowy ekran cyfrowych zegarów, tworząc spójne, nowoczesne środowisko łączności dla kierowcy.

Hyundai i20 Nowej Generacji to pierwszy w Europie model marki Hyundai z systemem nagłośnienia Bose Premium. Pasażerowie mogą cieszyć się dźwiękiem wysokiej jakości z ośmiu głośnikom, w tym subwoofera, które są strategicznie rozmieszczone w całym pojeździe.

csm_hyundai-all-new-i20-0220-03-1610_3443946d4e

Najlepsza w swojej klasie łączność
Trzeci film pokazuje dwie funkcje, które przyczyniają się do najlepszej w swojej klasie łączności i20 Nowej Generacji. Bezprzewodowa ładowarka do smartfonów w konsoli środkowej oznacza, że kierowcy i20 nie muszą już używać kabla do ładowania.
Ponadto aplikacje Apple CarPlay i Android Auto, które umożliwiają Klientom odzwierciedlenie funkcjonalności swoich smartfonów z systemem iOS i Android na ekranie dotykowym są teraz dostępne bezprzewodowo.

Poprzedni wpis Następny wpis