Specjalnie dla klientów indywidualnych w Polsce, marka Opel właśnie wprowadza do oferty edycję specjalną – Color Edition. Corsa-e Color Edition oferowana jest w cenie katalogowej 122 990 zł (rekomendowana cena detaliczna brutto z VAT w Polsce).

Corsa-e Color Edition spełnia kryteria dofinansowania samochodów elektrycznych w ramach programu dopłat do elektrycznych samochodów osobowych „Zielony Samochód” Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. W jego ramach dotacja do zakupu samochodu elektrycznego może wynieść do 18 750 zł, przy czym nie więcej niż 15% kosztów kwalifikowanych, a cena nabycia pojazdu elektrycznego nie może przekroczyć 125 000 zł.

CENNIK OPLA CORSA-e

„Upowszechnianie nowoczesnych technologii jest wpisane w DNA marki Opel. Nieustannie dbamy o to, aby innowacje były dostępne dla jak najszerszego grona odbiorców. W te działania idealnie wpisuje się, przygotowana specjalnie z myślą o polskich klientach, Corsa-e Color Edition. To połączenie ekscytującej bezemisyjnej jazdy z atrakcyjną ceną.” – mówi Jacek Górski, dyrektor marki Opel w Polsce.

2169861-uek99b63u6-whrCorsa-e zapewnia komfort oraz maksymalną przyjemność bezemisyjnej jazdy dzięki w pełni elektrycznemu układowi napędu o mocy 100 kW (136 KM) i maksymalnym momencie obrotowym 260 Nm. Przy zasięgu 337 km według WLTP[2] Corsa-e jest samochodem, z którego można swobodnie i bez ograniczeń korzystać na co dzień.

2169225-fb5h9nb75s-whrJuż w standardzie Corsa-e w edycji specjalnej Color Edition jest bardzo bogato wyposażona. Wysoki poziom bezpieczeństwa zapewniają, poza układem ABS oraz stabilizacji toru jazdy ESP® z układem wspomagania ruszania na pochyłościach HSA, tempomat z funkcją ogranicznika prędkości oraz Pakiet NCAP, który obejmuje system wykrywania zmęczenia kierowcy, układ rozpoznawania znaków ograniczenia prędkości, zaawansowany układ wykrywania pieszych i rowerzystów oraz automatycznego hamowania przy niskich prędkościach. Ponadto bezpieczeństwo jazdy zwiększą układ utrzymania na pasie ruchu oraz Pakiet Dobrej Widoczności, obejmujący m.in. czujnik deszczu i automatyczne sterowanie światłami.

2169864-7f5qmqtbxi-whrO wysoki komfort podróży zadba sterowana elektronicznie klimatyzacja i dodatkowe elektryczne ogrzewanie w systemie nawiewu. W standardzie samochód jest ponadto wyposażony w fotel kierowcy z regulacją w 6 kierunkach oraz fotel pasażera pozwalający na regulację w 4 kierunkach. Czujniki parkowania z tyłu oraz panoramiczna kamera cofania 180 stopni ułatwi parkowanie na miejskich ulicach. Sportowe, spłaszczone u dołu i pokryte skórą, koło kierownicy, konsola centralna z podłokietnikiem i schowkiem, elektrycznie sterowany hamulec postojowy, a także elektrycznie sterowane szyby przednie i tylne oraz elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka boczne dopełniają listę bogatego wyposażenia Corsy-e Color Edition.

2176563-80yal6dfqh-whrKierowca oraz pasażerowie Corsy-e Color Edition mogą cieszyć się kompleksową łącznością dzięki systemowi multimedialnemu Multimedia z 7-calowym kolorowym ekranem dotykowym oraz łączami Bluetooth®. Jest on kompatybilny z Android Auto i Apple CarPlay, a także reaguje na polecenia wydawane głosem. Ponadto jazdę uprzyjemni tuner cyfrowy DAB z zestawem 6 głośników. W standardzie oferowana jest również nowa usługa telematyczna OpelConnect wraz z systemem eCall, umożliwiająca bezpośrednie połączenie z pomocą drogową oraz system powiadamiania służb ratowniczych w sytuacjach awaryjnych.

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń

Opel Westmotor, ul. Obornicka 125,62-002 Suchy Las k./Poznania, telefon: (61) 610 41 05

Opel Westmotor, ul. Głogowska 444, 60-266 Poznań, telefon: (61) 610 41 10

Poprzedni wpis Następny wpis

    Szukasz auta dla siebie?
    Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy!