Wróć na główną stronę Grupy PGD

To już 10 lat działalności salonu Kia Eforia w Warszawie, a niebawem dołącza kolejny nowy salon!

B0354 KIA wizualizacja

Gdy w 2015 roku otwieraliśmy drzwi salonu Kia Eforia, rynek motoryzacyjny kształtował się w zupełnie innych realiach niż obecnie. Klienci najczęściej interesowali się silnikami benzynowymi oraz dieslami, a technologie hybrydowe wciąż pozostawały w fazie wczesnej popularyzacji. Samochód miał przede wszystkim spełniać oczekiwania w zakresie praktyczności, komfortu i niezawodności.

My natomiast wiedzieliśmy, że chcemy być blisko naszych klientów, doradzać im z pełnym zaangażowaniem i oferować najwyższą jakość usług.

Początki były pełne wyzwań, ale również ogromnej determinacji. Dzięki zaangażowaniu dyrektorów, pasji doradców handlowych i precyzji serwisantów, udało się stworzyć zespół, który nieustannie się rozwijał, zdobywał wiedzę i doświadczenie.

Przez te wszystkie lata mieliśmy przywilej oddać w ręce klientów tysiące samochodów Kia. Każdy z nich był początkiem nowej historii – podróży, która zaczynała się właśnie u nas, a sami byliśmy nie tylko świadkami, ale również aktywnymi uczestnikami motoryzacyjnej rewolucji.

Z dumą wspominamy dziesięć lat pełnych pracy, sukcesów i niezapomnianych chwil. Każdy sprzedany samochód, każda zrealizowana naprawa to dowód zaufania, którym obdarzyli nas klienci.

IMG

Dziś idziemy o krok dalej i z tej okazji już wkrótce otworzymy nowy salon: 

Kia PGD Konstancin, w Konstancinie-Jeziornie przy ul. Warszawskiej 84.

Z okazji inauguracji przygotowaliśmy specjalną ofertę na start – atrakcyjne ceny na wybrane modele Kia oraz szeroki wybór samochodów dostępnych od ręki. To idealny moment, by znaleźć auto dopasowane do swoich potrzeb.

Na miejscu działać będzie Autoryzowana Stacja Obsługi, oferująca kompleksowy serwis pojazdów Kia na najwyższym poziomie, a także Centrum Napraw Blacharsko-Lakierniczych, specjalizujące się w fachowej likwidacji szkód komunikacyjnych.

Zapraszamy!

Zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu. Będzie nam niezmiernie miło Państwa gościć!

Galeria zdjęć

Obserwuj nas na Youtube

[youtube_videos]

Może Cię zainteresować

25 sierpnia, 2026

Znalezienie młodego Renault Clio w konkretnym kolorze, z wybraną skrzynią i dobrym wyposażeniem nie musi oznaczać tygodni przeglądania ogłoszeń. Renault PGD Warszawa ma 200 egzemplarzy (...)

20 sierpnia, 2026

Suzuki e VITARA to pierwszy w pełni elektryczny SUV marki i pierwszy model Suzuki z dwusilnikowym napędem na cztery koła ALLGRIP-e. Na naszym blogu opisywaliśmy (...)

19 sierpnia, 2026

Cupra Leon Sportstourer mieści do 620 litrów bagażu, a flagowa wersja VZ przyspiesza od 0 do 100 km/h w niecałe 5 sekund. To kombi stworzone (...)