Wróć na główną stronę Grupy PGD

Ford Ranger – niezniszczalna zabawka dla King Konga [reklama]

Ford Ranger to klasyczny pick-up przeznaczony do najtrudniejszych zadań. Zobaczcie archiwalną reklamę, w której Ford w humorystyczny sposób prezentuje zalety mocnej konstrukcji tego modelu.

[youtube]http://youtube.com/v/QPRQFP5ql3A[/youtube]

Jak widać na powyższym klipie, Ford Ranger może pełnić funkcję zabawki dla rozwydrzonego potomka King Konga, który raczej nie dba o swoje „zabawki”.

Nissan Patrol – niezniszczalny [reklama]

Najnowszy Ford Ranger dostępny jest w salonach Forda grupy PGD w trzech wersjach nadwoziowych (pojedyncza kabina, przedłużona kabina i kabina podwójna). Ceny zaczynają się od 91 820 zł. Tyle trzeba zapłacić za model z pojedynczą kabiną w specyfikacji XL, wyposażony w 2,2-litrowy silnik wysokoprężny napędzający przednią oś (125 KM i 320 Nm). Auto z napędem na cztery koła kosztuje minimum 100 184 zł.

Obserwuj nas na Youtube

[youtube_videos]

Może Cię zainteresować

25 sierpnia, 2026

Znalezienie młodego Renault Clio w konkretnym kolorze, z wybraną skrzynią i dobrym wyposażeniem nie musi oznaczać tygodni przeglądania ogłoszeń. Renault PGD Warszawa ma 200 egzemplarzy (...)

20 sierpnia, 2026

Suzuki e VITARA to pierwszy w pełni elektryczny SUV marki i pierwszy model Suzuki z dwusilnikowym napędem na cztery koła ALLGRIP-e. Na naszym blogu opisywaliśmy (...)

19 sierpnia, 2026

Cupra Leon Sportstourer mieści do 620 litrów bagażu, a flagowa wersja VZ przyspiesza od 0 do 100 km/h w niecałe 5 sekund. To kombi stworzone (...)