Kryzys, inflacja i niepewność koniunktury w wielu dziedzinach, nie mają korzystnego wpływu na prowadzących działalność gospodarczą. Także kilkunastomiesięczny okres oczekiwania na nowe samochody ogranicza gotowość przedsiębiorców do inwestycji we flotę samochodową.
Alfa Romeo wychodzi dziś naprzeciw tym obawom oferując promocyjny leasing na każdy nowy, dostępny od ręki samochód marki.

Promocyjny leasing obejmuje wybrane wersje wszystkich modeli Alfy Romeo. Mamy więc: sportowy sedan Giulia oraz SUV-y Tonale i Stelvio. Parametry tego leasingu odpowiadają najczęściej wybieranym przez przedsiębiorców konfiguracjom:

  • Okres leasingu 36 miesięcy
  • Wpłata własna od 30%
  • Wykup po okresie leasingu: 1%-15% (do wyboru przez klienta)
  • Stała rata miesięczna w okresie trwania umowy leasingowej
  • Możliwość zawarcia w finansowaniu ubezpieczenia komunikacyjnego TU Generali Całkowity koszt leasingu dla wyżej wskazanych parametrów wynosi 105%, a miesięczne raty są stałe przez cały okres trwania umowy.

Oferta dotyczy przeszło 200 egzemplarzy Alfa Romeo dostępnych od ręki w 25 salonach zlokalizowanych na terenie kraju. Dzięki temu marka eliminuje kolejny, powszechny dziś problem, jakim jest nawet kilkunastomiesięczny czas oczekiwania na zamówione auto.

Dodatkowo, każda nowa Alfa Romeo jest objęta 5-letnią gwarancją Maximum Care z limitem wynoszącym aż 200 tysięcy km. Pełna lista gotowych do natychmiastowego odbioru samochodów znajduje się u dealera Euromobil.

Alfa Romeo Tonale – nowość wzbudzająca zachwyt

Szczególnym zainteresowaniem ciesz się najnowsze dziecko – Alfa Romeo Tonale. Wyróżnia się ona innowacyjną technologią i oprogramowaniem zapewniającymi komfort i bezpieczeństwo. Uwagę zwraca też nowoczesnym napędem hybrydowym i autentycznymi odczuciami z jazdy, których można doświadczyć podczas jazd testowych.

Alfa Romeo leasing

Tonale można teraz zamawiać w konfiguracji hybrydowej z 4-cylindrowym silnikiem o pojemności 1,5 litra i mocy 130 KM w wersji Super i Sprint lub 160 KM w wersjach Ti i Veloce. W obu przypadkach silnik skonfigurowano z nową, 7-stopniową, automatyczną skrzynią biegów z podwójnym sprzęgłem. Układ ma wbudowany 48-woltowy silnik elektryczny „P2” o mocy 15 kW i momencie obrotowym Nm (135 Nm dzięki przełożeniu 2,5:1).

AR Stelvio — Najbardziej Sportowy SUV

Ponadto w ofercie jest też Alfa Romeo Stelvio. Od kilku lat zachwyca ona oryginalnymi, włoskimi liniami, zaawansowanymi systemami wspomagania kierowcy, czy idealną równowagą zapewniającą bezkompromisową dynamikę jazdy. Całość uzupełniają niesamowite osiągi generowane przez gamę nowoczesnych silników, obejmujących jednostki benzynowe 2.0 GME Turbo w przedziale mocy 200-280 KM, słynny 2.9 GME Turbo V6 o imponującej mocy 510 KM oraz Diesel 2.2 JTDM 210 KM. Wszystko to składa się na wrażenia z jazdy, jakich nie zaoferuje żaden inny SUV.

Alfa Romeo leasing

Alfa Romeo Giulia – klasa sama w sobie

W ofercie jest również oczywiście obsypana nagrodami Alfa Romeo Giulia. Jest ona wyrazem dziedzictwa, szybkości i legendarnego włoskiego stylu. Wyraża ona optymalne proporcje, z długą maską silnika, cofniętą kabiną pasażerską i muskularnymi tylnymi błotnikami.

Zapewnia przy tym doskonały rozkład mas na obie osie i najlepszy stosunek masy do mocy. Dostępna z trzema silnikami benzynowymi 2.0 GME Turbo o mocach od 200 do 280 KM, potężnym, 510-konnym 2.9 GME Turbo V6 o oraz wysokoprężnym 2.2 JTDM 210 KM oferuje pełnię satysfakcji podczas każdej jazdy.

Alfa Romeo leasing
Poprzedni wpis Następny wpis