„Świat Alfy Romeo Giulii GTAm zaczyna się tam, gdzie kończą się możliwości wielu samochodów, które chcą uchodzić za sportowe”, tak podsumował prowadzenie modelu z włoskiej stajni Maciej Ziemek, juror Car of the Year

Polska i zagraniczna prasa nie szczędzi zachwytów Giulii GTA i jej jeszcze bardziej ekstremalnej, 2-miejscowej wersji GTAm. W dobie racjonalnych decyzji i postępującej elektryfikacji branży motoryzacyjnej obie Giulie stanowią jedną z ostatnich okazji do spełnienia marzeń o posiadaniu i prowadzeniu tzw. „power car”, rasowego, sportowego samochodu.

As pierwszy Giulia GTA i GTAm

Przyjmowanie zamówień na limitowaną edycję najbardziej sportowej Giulii GTA lub GTAm już rozpoczęte. Warto dodać, że liczba egzemplarzy na całym świecie nie będzie przekraczała 500 sztuk. Szczegóły u autoryzowanych Dealerów Alfy Romeo.

Doskonałe recenzje z testów prasowych, podkreślające nawiązanie do historycznej Giulii GTA Corsy z 1966 roku, moc, prędkość i czasy przejazdu osiągane na torach, a przede wszystkich radość towarzyszącą prowadzeniu obu Giulii, odzwierciedlają wysiłek u włożony w ostatnich latach w procesy związane z projektowaniem, wytwarzaniem i obsługą samochodów Alfy Romeo.

As drugi GWARANCJA

Marka stała się synonimem zaawansowanej inżynierii zrodzonej na torach wyścigowych i niezawodności, którą w Polsce podkreśla oferowana w standardzie 5-letnia gwarancja Maximum Care na wszystkie nowe samochody z limitem  przebiegu aż do 200 tys. km. Ochrona działa zarówno na auta kupione przez Klientów indywidualnych, jak i flotowych, i obejmuje usterki elektryczne i mechaniczne wszystkich najważniejszych układów w samochodzie. Maximum Care pokrywa pełny koszt części, materiałów i robocizny niezbędnych do wykonania napraw, gwarantuje stosowanie oryginalnych części zamiennych, działa na terenie całej Europy i kilku państw ościennych, chroniąc użytkowników przed wzrostem cen czy podatku VAT.

Szczegółowe warunki ochrony gwarancyjnej oraz wyłączenia dostępne u autoryzowanych Dealerów marki Alfa Romeo.

As trzeci KUBICA

Tak szeroki program niesie wymierne korzyści Klientom, jednocześnie ugruntowując zaufanie do marki. Co więcej, program został wsparty przez ambasadora marki w Polsce, Roberta Kubicę, kierowcę z zespołu F1 Alfa Romeo Racing Orlen. Historia i cechy charakteru tego zawodnika wpisują się w wartości marki Alfa Romeo, która swoje dziedzictwo zbudowała w oparciu o sukcesy w F1 w pierwszych dwóch sezonach mistrzostw, zdobytych przez sławy: Giuseppe Farinę i Juana Manuela Fangio. Dziś ich następca Robert Kubica poleca markę Alfa Romeo.

Pełna oferta modelowa Alfa Romeo jest dostępna na stronie  u autoryzowanych Dealerów.

Poprzedni wpis Następny wpis