Tipo City Sport to model stanowiący wyjątkowe połączenie dynamiki i technologii. To idealne rozwiązanie dla młodych i dynamicznych Klientów, poszukujących w samochodzie wyrazistego, sportowego charakteru oraz zaawansowanych technologii.

Pojawienie się nowej wersji Tipo stanowi kontynuację ścieżki ciągłego odnawiania. W ciągu zaledwie kilku lat model stał się jednym z najbardziej cenionych w swoim segmencie. Jest to zauważalne zarówno we Włoszech, jak i na innych rynkach sprzedaży (ponad 75% samochodów Fiat Tipo sprzedawanych jest poza granicami Włoch).

Cała gama Nowego Fiaa Tipo 

Teraz rozszerzono ofertę dla młodych i dynamicznych klientów, poszukujących w samochodzie wyrazistego, sportowego charakteru.

Odważny design i wyróżniający się charakter.

Nowy Fiat Tipo City Sport jest natychmiast rozpoznawalny, dzięki swoim charakterystycznym elementom. Należą do m.in.

  • specjalny emblemat „Sport”, umieszczony pod przednim lusterkiem
  • wyjątkowy na tle gamy kolor nadwozia Szary Metropoli,
  • 18-calowe felgi aluminiowe z diamentowym szlifem,
  • liczne elementy w kolorze błyszczącej czerni: począwszy od wstawek w dolnej części przedniego grilla po słupek B oraz od obudowy lusterek bocznych aż po klamki.

W kolorze błyszczącej czerni pojawia się także odświeżony grill, na którym widnieje zupełnie nowe logo Fiat. Tipo jest drugim, zaraz po nowej 500, samochodem włoskiej marki z takim emblematem.

Jeszcze bardziej nowoczesny wygląd Tipo City Sport to również zasługa, montowanych w standardzie zarówno z przodu, jak i z tyłu, nowych świateł Full LED,

Najlepsze w swojej klasie: system multimedialny i systemy bezpieczeństwa.

Sportowy charakter widać także we wnętrzu samochodu, gdzie uwagę przyciąga czarna podsufitka. Idealnie pasuje ona do nowej, sportowej, jeszcze bardziej kompaktowej kierownicy. Dodatkowo, tradycyjny analogowy zestaw wskaźników jest zastąpiony siedmio calowym wyświetlaczem TFT.

Jest to zdecydowanie nowoczesny i bardziej zaawansowany system, pokazujący parametry samochodu i pozwalający obsługiwać multimedia oraz telefon.

Auto posiada nowy system multimedialny “UConnect 5” z 10,25-calowym ekranem dotykowym. 

“Uconnect 5” umożliwia bezprzewodowe korzystanie z funkcji Apple CarPlay™ lub Android Auto™ na ekranie dotykowym z opcją zapisania do 5 konfiguracji.

Zmieniono także układ sterowania klimatyzacją oraz dodano nowe elementy wykończenia: chromowane i czarne.

Wart podkreślenia jest system „Keyless Entry/Go”. Umożliwia on otwieranie i zamykanie drzwi oraz uruchamianie silnika bez konieczności wyjmowania kluczyka z kieszeni lub torebki.

Nowe Tipo City Sport oferuje także szeroką gamę systemów wspomagania kierowcy (ADAS) najnowszej generacji, w tym asystenta świateł drogowych, gwarantującego lepszą widoczność podczas jazdy nocą poprzez automatyczne włączanie świateł drogowych, gdy z naprzeciwka nie nadjeżdża żaden pojazd.

Wydajne i przyjazne dla środowiska silniki.

Nowy Tipo City Sport jest oferowany w wersji Hatchback i Station Wagon. Do wyboru mamy silnik turbodiesla 1.6 Multijet o mocy 130 KM lub nowy 3-cylindrowy , turbodoładowany silnik benzynowy 1.0 o mocy 100 KM.

Pakiet ochronny D-Fence by Mopar.

Gama nowego Tipo  może zostać wyposażona w Pakiet ochronny D-Fence by Mopar, składający się z trzech elementów. Są to:

  • wysokociśnieniowy filtr kabinowy z grupy produktów Premium, zapobiegający przenikaniu zanieczyszczeń z zewnątrz. Blokuje on drobne cząsteczki i pochłania 100% alergenów, a także zmniejsza o 98% tworzenie się pleśni i bakterii. Umieszczony jest między wlotem powietrza a kabiną i oczyszcza strumień powietrza napływającego z zewnątrz do systemu klimatyzacji i wentylacji;
  • drugi element to oczyszczacz powietrza, który umieszczany jest w kabinie samochodu. Ponieważ jest to urządzenie przenośne, może być wykorzystywany również w domu. Wyposażony w filtr HEPA, oczyszcza powietrze w kabinie, filtrując je i zatrzymując mikrocząsteczki, takie jak pyłki i bakterie.
  • trzecim elementem wchodzącym w skład pakietu D-Fence jest mała i bardzo skuteczna lampa UV CLEANER. Usuwa ona do 99% bakterii znajdujących się na powierzchniach. Pomagająca zatem zdezynfekować wszystkie najczęściej dotykane elementy w kabinie samochodu, takie jak kierownica, gałka dźwigni zmiany biegów i fotele.
Poprzedni wpis Następny wpis